Wysiada wtyczka Flash resetuję się komputer

Witam, prosiłbym o pomoc informatyków lub kogoś kto się dobrze na komputerach zna :slight_smile:

Otóż mam problem od jakiegoś czasu mój komputer jest dziwny ? :stuck_out_tongue:

Mój problem polega na tym, że komputer często się resetuję a przed restartowaniem komputera często jest taka zwiecha dźwiękowa czy coś w tym stylu. BARDZO CZĘSTO mam Shockave Flash Crashed wysiada wtyczka i to bardzo często no i często mam awarię strony. Twierdzę że to zasilacz pada ale to tylko moje zdanie. Na procesorze jest pasta jednak prawdopodobnie się przegrzewa :confused: Dysk mam ten starszy na wejście te z tymi 4 dziurami czy nie wiem jak to sie nazywa ale to jest taka wtyczka gdzie są z 4 dziury. Mam kartę graficzną 512MB procesor 2 rdzeniowy 3 GHz dysk powyżej 100 GB i dodatkową kartę sieciową z której korzystam (tzn nie z tej z płyty głównej tylko z tej dodatkowej) gdy rozmawiałem z jednym informatykiem powiedział ze program pokazuję że przegrzewa mi się ten procesor a dokładnie to na R to nad procesorem gdzie jest wiatrak. Mam dodatkowo termostat, wifi, bluetooh, czytnik kart pamięci wszytko to jest odłączone od zasilania (jak było to przez 2 tygodnie od odebrania komputera normalnie działało i wtedy zaczęły się te błędy odłączyłem nawet CD-ROOM. Moje pytanie to co zrobić aby usunąć te błędy i komputer był sprawny. Wystarczy wymienić zasilacz ? A jeśli tak to mógłby ktoś dać mi link do taniego zasilacza tak do 60 zł sprawnego z przynajmniej 2 wejściami z tymi 4 dziurkami (żeby podłączyć dysk i cd room). Z góry dziękuję za pomoc. Pisać jakby ktoś potrzebował jeszcze jakieś informacje (format nic nie dał [tylko dysku C])

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Dodane 13.08.2013 (Wt) 11:41

Podaj jaką masz przeglądarkę i kartę grafiki. Myślę, że miesza Ci akceleracja sprzętowa, jest w konflikcie z sterownikiem karty grafiki właśnie.

Poprawione.


Używam przeglądarek Google Chrome i Opera i w obu ten problem występuje.

A karta grafiki (myślę że najlepszy będzie taki wycinek)

http://i.imgur.com/wZnjYMj.png

Pobierz z tej stronki spolszczenie na pulpit i ciut wyżej programik myeventviewer http://translate.googleusercontent.com/ … Ej9ZLtLdvA Wypakuj i w folderze spolszczenia skopiuj zawartość i wklej do folderu programu. Usuń zipy i folder spolszczenia i uruchom, ten niecale 100KB programik. Wybierz z menu, zapisz do pliku tekstowego. Wklej to na stronce np wklej.org i zapodaj linka do wklejki.

http://wklej.org/id/1107360/

Nie zrozumiałem za dobrze :stuck_out_tongue:

Masz menu widok, masz tak - HTML Wszystkie pozycje z dziennika zdarzeń. Możesz wszystko potem skopiować i wkleić tekst. To miałem na myśli.

Nie rozumiem za bardzo.

Proszę oto co widzę można by było mnie poprowadzić dokładnie ?

http://i.imgur.com/xAAqw5H.png

Cały czas dajesz obrazek, a to nie o to chodziło. Masz ponad 4 tysiące wpisów. Otwórz sobie notatnik. W myeventviewer będziesz przeglądał i od góry zaznaczał wpisy, które poprzedza żółty, czy czerwony znak. W dolnym oknie wyświetli się tekst błędu i kody. Skopiujesz myszą i wkleisz tekst kolejno do notatnika, wszystkie po kolei, co będziesz zaznaczał. Tekst zapodasz do wklej.org. Tutaj dasz linka.

Najlepiej będzie, gdy zrobisz skanowanie OTLem i zapodasz linki do logów. W logu Extras pokaże errory, jakie się u Ciebie dzieją, a treść obu logów, czyli OTL i Extras, będzie wskazówką dla specjalistów. Tu masz, jak zrobić logi: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

http://wklej.org/hash/b9e7b5d8e0f/

http://wklej.org/hash/e1736b1eb05/

Wystarczy coś takiego ? Z tego programu OTL

Jest błąd adobe air.dl. Najlepiej dokładnie odinstalować. Gdy potrzebny, to ponownie zainstalować. Wyłącz usługę net runtime optymization service. Wygląda też na to, że coś dzieje się niedobrego z RAMem. Sprawdź pamięć, porad jest dużo w necie.

Te błędy wskazują na możliwość uszkodzenia Hardware, najczęściej pojawiającą się informacją powiązaną z tymi błędami to uszkodzenie pamięci RAM, od tego bym zaczął, Pobierz i wypal Memtest, testuj RAM pojedynczo w tym samym slocie. Myślę, że najlepiej od tego zacząć, być może wszystko się wyjaśni… :wink:

A mam pytanie jak wykonać ten test tzn po kości ? Wyjąć kości i zostawić jedną zrobić test wyjąć i włożyć następną czy jak ?

O zrobię tak wyjmę te 3 kosci zostawię jedną później dodam jeszcze jedną i jak mi wyświetli shockave to bede wiedzial ktora po sprawdzeniu kazdej.

Sprawdź każdy moduł oddzielnie (pojedynczo).

Po wyciągnięciu 2 kości po 256 MB problem znikł nic się nie zawiesza i nie wyłącza. A mam te 2 kości i jakoś do żadnej mnie nie bierze :stuck_out_tongue: Nie chce ich sprawdzać…