Wyskakiwanie powiadomienia update.tmp przy stracie gadu gadu

(Bekii) #1

Witam.

Mój problem polega na tym,że po uruchomieniu gadu, gadu ( wersja 6.0) wyskakuje mi komunikat o udzieleniu zgody na dostęp programu 'update.tmp'.

Gdy zezwolę na otworzenie programu wyskakuje błąd,że program musi być zamknięty.

Szukałam rozwiązań na innych forach i wypróbowałam 2 sposoby:

-uruchamiam gadu gadu na prawach administratora

-otworzyłam plik update.dll za pomocą notatnika w c:/program files/gadu gadu, skasowałam jego całą zawartość i zapisałam pod tą samą nazwą. Zaznaczyłam ten plik jako 'tylko do odczytu'.

Dwa sposoby okazały się jednak bezskuteczne. Po zastosowaniu pierwszego komunikat nadal wyskakiwał, a po zastosowaniu drugiego gadu gadu nie chciało się uruchomić.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

p.s mój system operacyjny to :windows vista home basic.

(MarS) #2

Zainstalować najnowszą wersję Gadu Gadu?

(Olixxx94) #3

A spróbuj zainstalować wersję 7.7

(Bekii) #4

A jest jakieś inne rozwiązanie ?

Miałam kiedyś na innym kompie zainstalowaną nowszą wersję, ale strasznie nie przypadła mi do gustu( te dziwne emotikony i wygląd okien...)

(MarS) #5

Alternatywne komunikatory - AQQ, Miranda, Tlen

(Danielm86) #6

bekii , jesli dobrze pamiętam to wejdź w ustawienia>i odznacz Sprawdzaj aktualizacje (jeśli jest coś takiego)

Ewentualnie to co napisał Mars. Zainstaluj alternatywny komunikator. Polecam AQQ

(Bekii) #7

Niestety w ustawieniach nie ma żadnej wzmianki o aktualizacjach. Pozostaje mi więc jedynie drugie wyjście..