Wyskakują mi popupy na pulpicie... LOG

Jak w temacie. Co dziwnego, dbałem bardzo o komputer, ponad pół roku wszystko było ok aż w jeden dzień wszystko sie zmieniło. Prosze o sprawdzenie loga :

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

W dodań/usuń programy sprawdź czy jest NewDotNet, Save jak to odinstautuj to.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Znasz ten plik:

jak nie to to też usuń.

Wpisy 010 usuwasz programem LSPFix (wpisy m ogą zniknąć po odinstalowaniu w/w aplikacji)

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik który chcesz usunąć i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish (plik który masz usunąć to newdotnet7_22.dll)

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

PS. Jeżeli nie grasz w te gry to możesz usunąć te wpisy:

Logi są już ok.

Czy sytuacja się już poprawiła ?

Możesz zajrzeć: XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Niby wszystko w porządku… ALE :frowning:

Mam duży problem ze zmianą skina w Windowsie XP Prof. Nie zmienia się wogóle wygląd filderów ani Menu Start. Wydaje mi się że powodem tego jest dziwny folder “luna” w C:\WINDOWS\Resources\Themes. Nie da się tego folderu usunąć, jedynie w trybie awaryjnym, ale niestety wraca gdy tylko uruchomię komputer normalnie… Wygląda to na to jakby jakiś program tym sterował ale przeszukiwałem komputer i nie ma nic co by miało związek z stylami w windowsie czy z nazwą “luna” . HELP ?! :frowning:

Nie jest to wina tego folderu - luna to styl domyślny w windowsie xp :slight_smile:

a z jakiego programu do zmiany skinów korzystasz :slight_smile:

Nie ma to jak zrobić z siebie debila :smiley:

Korzystałem z Style XP , no i próbowałem robić to ręcznie… po prostu niewiadomo czemu przestało działać

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 17:50

TO jest totalny wałek ;/ Zainstalowałem Vista Customization Pack 3 który powinien zmieniać wszystko I NIC! Zmienił ikonki lecz wogóle nie zmienił wyglądu okien i menu start ! :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 19:48

Kolejne “odkrycie” : Okna i menu start mam takie jakby sie wyrbrało kompozycję : “klasyczny Windows” w ustawieniach pulpitu… i za cholere sie menu start nie da zmienić na Windows XP , nie mówiąc już wogóle o innych

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 19:49

wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle wogóle

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 17:46

Zrobiłem formata, pocałujcie sie w **** :[ :smiley: nie no żart ;D :slight_smile: