Wyskakujące komunikaty o zainfekowaniu

Bardzo Was proszę o pomoc w rozwiązaniu problemy. Od wczoraj wyskakują mi komunikaty o zainfekowaniu kompa: z pasku zadań “warning, your computer is infected” oraz takie okienko oraz coś takiego

Wydaje mi się, że przez te kłopoty również lekko zamula mi komp. Skanowałem wszystko Avastem, AdAware 1.06 i SpyBotem. Znalazło sporo różnego ■■■■■■■■■■ ale tego konkretnego problemu nie usunęło. W akcie desperacji dotarłem tutaj…

Użyj SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym

Ściągnij i odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik jxp.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish i restart kompa.

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

usuń wpisy, daj logi hjt+silentrunners+ raport ze smitfraudfix i avengera.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Pobierz i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę nvw.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

Po wykonaniu wklej nowy log z Hijacka plus log numer 1 z L2Mfix.

Przepraszam, że tak długo to trwało. Oto wymagane przez Ciebie logi:

Uruchom system w trybie awaryjnym i usuń z dysku ręcznie te pliki:

Czy masz jeszcze Nortona? Jeśli nie to wybierz start -> uruchom -> wpisz cmd i kliknij OK -> w konsoli, która się otworzy wpisz:

Dodatkowo poczytaj o usuwaniu produktów marki Norton za pomocą narzędzia SymNRT:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75075

Po wykonaniu możesz wkleić dla pewności nowe logi.