Wyskakujące okienka C:/WINNT/System32/svchost.exe + reklamy

Prosze o sprawdzenie loga - problem jak w temacie plus na pasku czerwona ikona z krzyżykiem i komunikatem “your computer is infected”

Hijack wygenerował loga ale wyświetlił komunikat że mój system nie pozwala na zapisywanie w plikach “hosts”

Z góry dzięki za pomoc! (komp z pracy więc to pilne :frowning: )

Jednym słowem masakra…

W trybie awaryjnym usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Skan EWIDO po update :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

@Juniorek --> nie pisz głupot :!:

Usuń to, co ja podałem, bo niektóre wpisy podane przez Juniorek są prawidłowe :!:

W związku z tym posty @Juniorek Kosz.

Jest ciut lepiej, czerwona ikona “your computer is infected” z paska zniknęła, okien z reklamami na razie nie widać natomiast nadal wyskakują czarne okna “C:/WINNT/System32/svchost.exe”

Ponizej log po zabiegach:

Jeszcze nie wszystko usunięte…

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Nie wiem jak wyłączyć przywracanie systemu w Windows 2000.

We wlaściwościach systemu mam tylko 5 zakładek: ogólne, identyfikacja sieciowa, sprzet, profile użytkownika oraz zaawansowane. Nigdzie nie ma o przywracaniu systemu. Poza tym nie mogę zainstalować EWIDO ponieważ nie mam dostepu do systemu jako administrator …

Przepraszam - mój bład :frowning: W systemie 2k nie ma przywracania systemu…

Pomijasz ten kawałek: