Wyskakujące okienko Microsoft Outlook

Witam. Mam taki mały problem. Za każdym razem po włączeniu kompa pojawia mi się okienko Microsoft Outlook o treści: 'Brak domyślnego klienta poczty lub bieżący klient poczty nie może spełnić żądania wiadomości". Próbowałem to rozwiązać poprzez wejście w Panelu Sterowania w Programy Domślne i dalej w Ustaw Programy Domyślne. Tam jest,że Poczta Programu Windows ma 2 z 3 ustawień domyślnych. Zmieniałem to opcją Ustaw Ten Program jako domyślny i niby jest o.k. Jednak po powtórnym wejściu na ten poziom okazuje się, że moje zmiany nie zostały zatwierdzone. Komputer nie zapisuje zmian tych ustawień. Podobnie jest jak wejdę w opcję Określ Dostęp Do Programów I Ich Ustawienia Domyślne i Dalej w Konfigurację Niestandardową. Komputer też nie reaguje na wybranie Domyślnego Programu Poczty. Co mogę w tej stuacji zrobić? Mam Vistę. Z góry dziękuję za pomoc.

W dniu 09.05.2008 , o godzinie 20:44 został dopisany post przez Shark13

Czy nikt nie ma żadnego pomysłu ???

Prawdopodobnie nie masz konta pocztowego w Microsoft Outlook, a o ile się nie mylę przy logowaniu automatycznie program “chce” sprawdzic czy nie masz nowej poczty. Morzesz albo skonfigurować klienta poczty tak aby odbierał Ci Twoją pocztę przy włączaniu, lub nie zaznaczać go jako domyślnego klienta poczty.

W jaki sposób mogę właściwie skonfigurować kliemta poczty?

zobacz tu: http://ck.wsb-nlu.edu.pl/doc/outlookexpress/

Mam właściwie skonfigurowane konto (mam tylko jedno) w Microsoft Outlook. Stąd jest ono siłą rzeczy kontem domyślnym i nie ma takiej możliwości, aby nie było ono kontem domyślnym. Tak przynajmniej wynika z ustawień we Właściwościach konta. Ale co tu zrobić, aby mi to okienko ciągle nie wyskakiwało po włączeniu laptopa ?