Wyskakujące okna przy otwieraniu filmików z Bearshare

Witam! Ściągnałem kilka krótkich filmików Bearsherem i teraz przy otwarciu któregokolwiek, wyskakują mi jakieś strony z erotyką i na dodatek otwiera się filmik… Ale na każdym jest ta sama scena!! I na dodatek komp i net mi zamula… Mam 3 przeglądarki i ostatnio zacząłem się bawić IE7 (czyt. używać; )

Czym to jest spowodowane??

Piractwem ? :stuck_out_tongue:

Pewnie jakieś filmiki xxx :D/ .

Przeskanuj kompa programami typu: Spybot, Ad-Aware, Spyware Terminator. Zaopatrz się w jakiegoś dobrego firewall’a, np. Comodo Firewall Pro czy Jetico Firewall i antywirusa, np. Avira Antivir. Przeskanuj kompa jakimś dobrym antywirusem, może być to np. Kaspersky On-Line Skaner.

Wszystkie wymienione przeze mnie programy są darmowe i można je ściągnąć z http://www.dobreprogramy.pl

i zainstaluj dodatek No script do firefoksa

Używam IE7… Ok, zrobię to co mi kazaliście… Mogę wrzucić jeszcze na wszelki wypadek loga z Hijack This? Mogę go wrzucić w tym temacie czy tworzyć osobny??

Logi tutaj jakby co -> Bezpieczeństwo i logi HijackThis

Po przeskanowaniu SPYWARE TERMINATOREM znalazło mi 153 zidentyfikowane obiekty w tym 32 krytyczne :!: :!: :!: :o :o

I to były jakieś pliki związane z bearsharem (toolbar)

DZIĘKI… :roll:

Może nie wiesz tego ale BearShare w wersji “Free” to mały szpieg :stuck_out_tongue:

Czyli BearShare WON! :slight_smile: Pousuwałem to wszystko, aż przyjemniej się pracuję! :slight_smile: Dzięki serdeczne, pozdrawiam…