Wyskakujące okna z reklamami


(wesii) #1

Witam. Mam od kilku dni problem z wyskakującymi reklamami. Kilka dni temu wszedłem na stronę amazona i od tego momentu zaczęła się przygoda z reklamami. Teraz praktycznie wyskakują przy otwieraniu nowych kart badź stron. Jakby to miało jakoś pomóc to wyświetlane reklamy ukazują propozycje matrymonialne. Poniżej linki do logów z OTL. Próbowałem Adwclean-erem ale nic nie pomogło. Adblocker blokował te reklamy, ale razem z nimi treści, które chciałem, żeby wyświetlał. Także trzeba się tego pozbyć raz na zawsze. Dodam też, że w ostatnim czasie miałem wirusa “Polizja/interpol itp.” także może to ma jeszcze jakiś wpływ na stan teraźniejszy. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

 

http://www.wklej.org/id/1504149/

 

http://www.wklej.org/id/1504155/


(Acorus) #2

Odinstaluj Akamai NetSession Interface.Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.


(wesii) #3

Odinstalowane i poniżej raporty

 

http://wklej.org/id/1504293/

 

http://wklej.org/id/1504296/


(Acorus) #4

http://www.google.pl/url?url=http://forum.dobreprogramy.pl/wirus-reklama-amazon-t486597/&rct=j&q=&esrc=s&sa=U&ei=undSVJ61GYziatyhgZgG&ved=0CBkQFjAB&usg=AFQjCNECGkhPajfaNQitFpORan2nI9JkYA


(wesii) #5

Dzięki jutro się zajmę tym. Pozdrawiam.