Wyskakujące reklamy i mulenie kompa

Mój problem polega na tym, że po włączeniu komputera wyskakuje mi pełno reklam, a potem jest tylko gorzej… mam nadzieję, że ktoś mi pomorze. Z góry dziękuje. Oto Log:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Command Service i Network Monitor

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz cmdService i ok

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Po zabiegu daj nowy log do kontroli :slight_smile:

Komputer jest strasznie zasyfiony także przydał by sie również log z Silent Runners - nie sądzisz

No i musowo skan Ewido zrób update i przeskanuj

Ten wpis z kreseczką “_” usuniesz edytorem rejestru Registrar Lite

Uruchom edytor w pole Address wklej ścieżke

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\URLSearchHooks i kliknij Go poczym zostaniesz przeniesiony do tego klucza. Po prawej stronie będzie widoczny wpis _{CFBFAE00-17A6-11D0-99CB-00C04FD64497} wszystkie inne wpisy z taką samą kreseczką także kasujesz i z prawokliku kasujesz wpisy.

tak wygląda log po pierwszej poradzie… Napiszcie mi czy opłaca sie czyścić komputer czy może lepiej zrobić formata dysku ?? :frowning: Pozdrawiam

No niestety prawie nic z tego nie zostało usunięte :roll:

Zapoznaj się z tym tematem - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 - tutaj masz opisane w jaki sposób usuwa się w Hijacku wpisy, a nastepnie usuwasz ręcznie pliki :slight_smile:

Zawsze opłaca się walczyć, tylko trzeba troche czasu temu poświęcić :slight_smile:

Usunołem pliki zaznaczone na czerwono i wpisy, ale nic się nie zmieniło :frowning:

Teraz mój log wygląda tak:

usuń hijackiem

Miałeś jeszcze wkleić loga SilentRunners