Wyskakujące reklamy w kartach

Witam, kilka dni temu zakupiłem nowy komputer, zainstalowałem system opercyjny i sterowniki oraz niezbędne do pracy programy używając państwa witryny. Jak się okazało, po zainstalowaniu tychże programów (za każdym razem podczas instalowania odznaczałem propozycje instalowania proponowanych, niechcianych programów) zaczęły otwierać się karty z reklamami. Adblock nie blokował ich, antywirus nie wykrywał zagrożenia. Po sprawdzeniu listy zainstalowanych aplikacji usunąłem kilka podejrzanych, usunięcie wirusa “lillipop” udało się tylko programem Revo Uninstaller. Po tych operacjach rekalmy w kartach przetały wyskakiwać (sprawdziłem, że wyskakiwanie następowało tylko w przeglądarce ustawionej jako domyślna), lecz pozostał problem wyskakiwania okien pobierania i instalacji nieznanych mi aplikacji, antywirus blokuje pobieranie, lecz jest to uciążliwe, co ok. 5 min nowe okno pobierania do wyłączenia. Przesyłam raport OTL.OTL.Txt

 

Odinstaluj jeden program antywirusowy, AVG lub Avira.

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Pokaż nowy log z OTL.

Okna instalacji nadal wyskakują, oto nowy OTL http://www.wklej.org/id/1240758/

Do okna Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [fst_pl_31] File not found
O4 - HKCU..\Run: [Akamai NetSession Interface] "C:\Users\Kamil\AppData\Local\Akamai\netsession_win.exe" File not found
[2014-01-18 15:45:00 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\AdwCleaner
[2014-01-16 19:10:45 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\ProgramData\Doctor Web
[2014-01-16 19:10:44 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\Kamil\Doctor Web
:Commands
[emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt i zatwierdź restart.

Uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

Uruchom SecurityCheck i aktualizuj programy oznaczone jako Out of date

Dysk przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware PRO.

http://wstaw.org/m/2012/12/29/2012-12-29_005346.png

Problem rozwiązany, dziękuję za pomoc.