Wyskakujące reklamy w nowych oknach

Witam, mam 2 bardzo dziwne problemy, jeden to reklamy wyskakujące w nowych oknach(mam firefox, ale na innych przeglądarkach też tak sie dzieje).

Drugi… no własnie… jest już trochę bardziej dziwny jakieś tydzień temu zaczął mi wyskakiwać komunikat że “Trwa zamykanie systemu. Zapisz wszystkie rozpoczęte prace i wyloguj się. Wszystkie niezapisane zmiany zostaną utracone. Zamknięcie zostało zainicjowane przez ZARZĄDZANIE NT/SYSTEM” poczytałem trochę o tym i dowiedziałem się że zeby to wyłączyć trzeba wpisać komendę w “start/uruchom” tak też zrobiłem (w services.msc i w zdalnym wywoływaniu procedur RPC zmieniłem by nie podejmował żadnych akcji) teraz co prawda komputer żadnego komunikatu nie pokazuje, lecz zamiast niego - staje się martwy( internet sie rozłącza, nie mozna kliknąc na żadne zdjęcia, nic odinstalować ani ponownie włączyć internetu nie mówiąc juz o posłuchaniu muzyki…) wszystko dzieje się co około 2-4 h (dokładnie nie wiem, ale czy to ma jakieś znaczenie?) i mam podejrzenia i domysł że ten komputer staje się martwy wtedy kiedy normalnie byłby komunikat.

Tak więc proszę o pomoc, zdania są bardzo nieskładne i chaotyczne, jestem w stanie usprawiedliwić to pisaniem pod wpływem dość wielkiego ***********

Pozdrawiam wszystkich którym chce sie tracić czas na pomaganiu innym… (troche powazelinuje, a co… ;))

PS. W ogóle się na tym nie znam także proszę o wyrozumiałość…

Pokaż logi z narzędzi:

OTL

Ustawiasz go tak jak na tym obrazku. otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

Klikasz przycisk “Skanuj”.

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt.

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu “Uruchom jako Administrator”.

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org/ a w poście dajesz link.Pobierz i przeskanuj pełny skan http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html co znajdzie usun wszystko wklej logi z usuwania

Pełny skan wszystkich dysków czy tylko głównego?