Wyskakujace strony Broadcaster.com, ErrorSafe, Pas.exe

Witam!

niedawno sformatowalem komputer, zanim podlonczylem do internetu uzylem program WWDC by pozamykac porty (chyba)

ale i tak teraz co chwile wyskakuja mi strony zeby kupic jakis pgorgram antywir. lub jakies inne str. typu broadcaster.com

zainstalowalem kaspersky zeskanowalem ale i tak pojawiaja mi sie te strony

log z hijack :

Proszę zastosować się do zaleceń zawartych w TYM temacie. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

Widzę że nie masz niektórych plików pousuwaj wpisy pozostałe po nich [te co ci wypisałem poniżej] :

O20 - Winlogon Notify: ddcccdc - ddcccdc.dll (file missing)

O2 - BHO: (no name) - {2E65C9EF-D5FA-4321-BB3D-04A382D04655} - C:\WINDOWS\system32\ddcccdc.dll (file missing) 


O23 - Service: Network helper Service (MSDisk) - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\irdvxc.exe" /service (file missing)  


O23 - Service: AVP Control Centre Service (AVPCC) - Unknown owner - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus\avpcc.exe" /Service (file missing)

nie wiem ale z moim komputerem jest coraz gorzej…

co otqworze jakąs strone w przegladarce IE potem firefoxie od razu sie zacina i (brak odpowiedzi) , tak samo jak chce wkleic ctrl+v jakis wyraz w okienko np. google tez cie zacina… / o dziwo jak zainstalowalem forefox i ustawilem go jako domyslna przegladarke IE nagle zaczol o wiele lepiej chodzic i sie nie zacina podczas gdy mozilla bardzo ;/

przed formatem chodzil o wiele lepiej… nawet a apogeum skopania sie gdy explorer nie dzialal ;/

Użyj VundoFix + Trojan.Vundo Removal Tool + VirtumundoBeGone.

Daj log z Combofix

Mycek6 daruj sobie sprawdznie logów