Wyskakujacy komunikat explorer.exe w stacji nie ma dysku

Cały problem pojawił sie gdy chciałem przegrać muzykę na mp3.Wyskoczył błąd,okienko explorer.exe-brak dysku i napis:W stacji nie mam dysku.Włóż dysk do stacji\Device\Harddisk1\dr4 .Oczywiście jest wybór kontynuuj,anuluj,ponów próbę.Przy wybraniu którejś z tych pozycji zmienia się wartość dla harddisk1-4 i dla dr1-7.Komp nowy bez neta.

Niemożliwe,że nikt nie zna rady na ten problemik.

Jakim programem nagrywasz?

Stacja CD jest widoczna w mój komputer?

Stacja jest widoczna i nie ma z nią żadnych problemów.Nagrywam w Nero.

Nie wiem dokładnie jak nagrywasz ale …

Nero StartSmart > dane > utwuż dysk z danymi > Add (dodaj) > wybież katalog i pliki > add / finished > w Currend recorder wybież napęd własciwy dla stacji CD (nie image recorder) > i Brum

  • opis troche łopatologiczny ale dokładnie to nie wiem w czym problem (mało informacji)

Ewentualnie przeinstaluj Nero , może coś padło

Tu nie chodzi o nero i nagrywanie tylko o komunikat,który wyskakuje po uruchomieniu komputera.Po prostu chciałbym żeby nie wyskakiwał.Z nagrywaniem płyt nie ma najmniejszego problemu.

Start > uruchom > msconfig > uruchamianie i odznacz nerocheck (czy jakoś tak) i co tam jeszcze znajdziesz niepotrzebnego

  • poprostu odchudź autostart ze zbędnych programów

Autostart wyczyszczony maksymalnie.Moim zdaniem komunikat nie ma nic wspólnego z nero. :cry:

Komunikat dotyczy masowego urządzenia magazynującego usb,w momencie jego wyłączenia problem znika.Tylko czemu po odinstalowaniu tego urządzenia instaluje sie ponownie i znowu komunikat powraca.

komp pewnie widzi ten dysk przez usb jako stacjonarny, a nie wymienny