Wyskakujący niebieski ekran

No więc tydzień temu ostatni raz siedziałem przy komputerze, dzisiaj gdy włączyłem komputer wyskoczyła mi taka tabelka

lolko6.th.png jakby ktoś nie mógł sie doczytać pisze w tytule ATKKBService Instrukcja spod “0x77e76eb1” odwołuje sie do pamieci pod adresem “0x00000001” Pamiec nie moze byc read ble ble

co to jest i jak to usunąć, druga sprawa mam oryginalnego csa ze steamem z pudełka gdy włączam csa wyskakuje mi ble screen resetuje kompa counter strike sie odpala, gdy go wyłączę i znowu próbuje odpalić znowu blue screen, poza tym komputer jest trochę zamulony???

Daj kody błędów tych bluescreenów i pliki, jakie je powodują. Aby je zatrzymać wciśnij przycisk Pause/Break na klawiaturze. Poproszę również o lepszy screen z tego błędu, ponieważ niezbyt wiele tu widać. Wykonywałeś optymalizację systemu?? Jeśli nie to :arrow: czytaj tu

Przecież ten obraz jest tak mały, że nie moge na nim wielu szczegółów przeczytać. Zrób bardziej normalny zrzut ekranu. Przeinstaluj gre. Znam ten problem.

Nie masz przypadkiem myszy A4Techa?

  1. Sprawdź pamięć memtestem

  2. pokaż co wyświetla bluescreen (ppm mój komputer–>właściwości–> zakładka uruchamianie i odzyskiwanie–>ustawienia–>“automatycznie uruchom ponownie” odhacz)

  3. programem everest sprawdź temperatury podzespołów

  4. podaj markę/moc zasilacza oraz inne podzespoły

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

No to się nie baw :evil: