Wyskakujący niebieski ekran


(system) #1

No więc tydzień temu ostatni raz siedziałem przy komputerze, dzisiaj gdy włączyłem komputer wyskoczyła mi taka tabelka

lolko6.th.pngjakby ktoś nie mógł sie doczytać pisze w tytule ATKKBService Instrukcja spod "0x77e76eb1" odwołuje sie do pamieci pod adresem "0x00000001" Pamiec nie moze byc read ble ble

co to jest i jak to usunąć, druga sprawa mam oryginalnego csa ze steamem z pudełka gdy włączam csa wyskakuje mi ble screen resetuje kompa counter strike sie odpala, gdy go wyłączę i znowu próbuje odpalić znowu blue screen, poza tym komputer jest trochę zamulony???


(Olixxx94) #2

Daj kody błędów tych bluescreenów i pliki, jakie je powodują. Aby je zatrzymać wciśnij przycisk Pause/Break na klawiaturze. Poproszę również o lepszy screen z tego błędu, ponieważ niezbyt wiele tu widać. Wykonywałeś optymalizację systemu?? Jeśli nie to :arrow: czytaj tu


(fastman92) #3

Przecież ten obraz jest tak mały, że nie moge na nim wielu szczegółów przeczytać. Zrób bardziej normalny zrzut ekranu. Przeinstaluj gre. Znam ten problem.


(MarS) #4

Nie masz przypadkiem myszy A4Techa?


(Szwejas2) #5
  1. Sprawdź pamięć memtestem

  2. pokaż co wyświetla bluescreen (ppm mój komputer-->właściwości--> zakładka uruchamianie i odzyskiwanie-->ustawienia-->"automatycznie uruchom ponownie" odhacz)

  3. programem everest sprawdź temperatury podzespołów

  4. podaj markę/moc zasilacza oraz inne podzespoły


(Asterisk) #6

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

No to się nie baw :evil: