Wyskakuje okienko o adblocku mimo jego wyłączenia

Witam, wyskakuje mi okienko o adblocku, mimop, że go mam wyłączone, w ustawieniach witryny też zezwoliłem na pop upy i reklamy. Jak można to poprawić?


A to już na taki sposób się biorą, że będą blokować dostęp do skrzynki…
Może po wyłączeniu blokera trzeba wyczyścić ciasteczka witryny wp.pl.
Też mam u nich skrzynkę, ale uBlock origin jeszcze daje radę na FF.
Na Chrome mam Ad Guarda i też jest jeszcze OK.

ale mam wyłączonego blockera i pokazuje to

Rozumiem… czyściłeś ciasteczka witryny?
W ustawieniach przeglądarki jest taka funkcja.
W FF tutaj


w Chrome podobnie.
Jak nie pomoże, to poczekaj koledzy coś jeszcze zaradzą.
Wyczyść tylko dotyczące wp, ponieważ po czyszczeniu wszystkich wyloguje cię z innych stron i będziesz musiał się logować ręcznie ponownie i utracisz ustawienia innych stron.

nic to nie dało

Poczekaj, jeden kolega tutaj jest dobry w blokerach to coś podpowie.
WP kombinuje co rusz i zmienia taktykę, żeby obejść blokery.
Może pomoże, jak odinstalujesz blokera, wyczyścisz ciasteczka i jak strona normalnie ruszy ponownie zainstalujesz blokera już wyłączając go na wszystkich stronach wp.pl.

Czasem strony robią błędy w kodzie na wykrywanie blokady reklam i się pop-up włączy nawet przy załadowanych reklamach.

Jako że nie ma chętnych do ogarniania domen „poczta.(wp/o2).pl”, to reklamy tam zostaje blokować w trybie odwróconej białej listy:

Gdy AdamWr je naprawi w liście „AdGuard Base”.

Resztę gdzie jeszcze nie ma ściany logowania kontem „1 login” może ogarnąć każdy chętny, gdy np. JobcenterTycoon jest czymś innym zajęty lub już nie ma pomysłów.

W jakiej przegladarce?
Tych na chromium jest sporo i niektóre mają własne blokady reklam.
Na przykład ta

A teraz ogarnij ten bełkot i napisz to po polsku.
:man_facepalming: :pray:

Ale gdzie masz bełkot – ludzie robią bablole w JavaScriptcie i pop-up może się odpalać losowo.

Domen pocztowych wp i O2 na prawdę nie czyści z reklam nikt i dlatego trzeba sięgać po AdGuard a nie uBO z włączonym „AdGuard – Ads” (naprawa filtrami niekompatybilnymi z uBo).

Tryb odwróconej białej listy jest wyjaśniony w angielskiej Wiki AdGuard i jest dobry gdy na reszcie stron wolimy używać np. uBO (lepsza popieta z propozycjami filtrów sieciowych i kosmetycznych).

Czytaj całość a nie tylko połowę.
P.S.
Potrafisz jednak pisac tak, by można cię było zrozumieć :+1: