Wysoka temperatura karty

Witam, posiadam kartę graficzną Sapphire radeon hd7770 1ghz edition.Ostatnio grając w WoW’a zauważyłem że jej temperatury sięgają 77 stopni a w spoczynku 53.

Nie wiem czy to normalne ale boję się co może się stać jeżeli włączę bardziej wymagający tytuł.Grafikę kupiłem 2 lata temu i od tamtej pory nie wymieniałem pasty termoprzewodzącej.Komputer czyściłem ostatnio więc opcje że karta ma dużo kurzu na wiatraku można odrzucić :/.Stąd moje pytanie czy temperatury są okej i jaką temp. maksymalnie może wytrzymać moja grafika.

Temperatury są nieco za wysokie. Pokaż HW monitor. Napisz jakie masz chłodzenie w obudowie. Jednak jest dosyć ciepło. Karta wytrzyma, jeżeli nie odnotowałeś spadku wydajności, jednak wypadałoby ja trochę zbić (temperaturę). A pastę może warto wymienić.

W tym momencie trochę spadły bo nie używałem komputera w ogóle przez godzinę.Jeżeli chodzi o obudowe to “Tracer Joker” , mam 1 wiatrak 122mm z przodu i 80mm z tyłu.Chłodzenie procka Fera v2.

Screenshot 2016-06-17 18-18-44.jpg

Lepszy byłby nie obcięty widok, procesor i cała reszta (obroty na karcie). 

Proszę :) 

Screenshot 2016-06-17 18-23-59.jpg

Wygląda to dosyć dobrze, jeżeli, jak twierdzisz problem powstał nie dawno, możesz spróbować wymiany pasty. A cha… jaki zasilacz?

chieftec gps 500w, wygląda dobrze bo jedyne co na razie obciąża komputer to jedna zakładka od internetu, jeżeli choć na chwilę przełączę się na WoWa,LoLa,Cs to automatycznie ma 20 stopni więcej :/ 

Pozostaje wymiana pasty. Nie znam dobrej odpowiedzi. Nie widać co miałoby tak obciążać kartę