Wysoka temperatura laptopa

Witam mam pewien Problem z laptopem . Laptop To; Hp 650 

Procek : 2x 2.3Ghz

Ramy :4gb dd3 

karta graficzna zintegrowana 

System Operacyjny :win 7 64 Bit

 

Mianowicie problem wygląda w ten sposób ze odpalam lapka zaczynam przeglądać internet odpalam filmik czy nawet Film na internecie i wentylator odpala się tak ze niekiedy chodzi głośniej od głosu na filmie po kilkunastu minutach oglądania filmu w miejscu wentylatora ciężko go dotknąć ponieważ jest tak gorący . co może być tego przyczyna w tym samym momencie wydajność Procesora jest niekiedy do 50% wydaje mi się ze przy oglądaniu filmu to jest za dużo . co mogę z tym zrobić ?

Daj screen z programu HWmonitor.

Pewnie po prostu się zebrało za dużo kurzu w środku, przeczyść laptopa i powinno być ok.

Pobierz bezpłatny program CCleaner do wyczyszczenia laptopa z zbędnych plików oraz rejestrów.

Następnie dodaj screna z programu HWmonitor tak jak napisał użytkownik bart86

Opertolego na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

przeczyściłem już komputer a to jest SS z WHmonitor : 

 

a tak wyglada temperatura po  10 min grania w gre : 

temperatury ok 

jak się nic złego nie dzieje nie zawiesza, nie resetuje to nie ma się czym przejmować, chodzi dobrze to jest dobrze a że gorący to polecam kupić podstawkę chłodzącą, temperatury dla laptopa są ok

podstawkę już mam i nadal się tak grzeje no ale jeszcze go wyczyszczę od środka może to coś pomoże :slight_smile: Dzięki za chwile czasu :slight_smile: