Wysoka temperatura procesora AMD Athlon 64 X2 2.21GHz

(Malo747) #1

Witam mam problem z wysoką temperaturą miedzy innymi na grach czy stronach . Komputer jest idealnie wyczyszczony odkurzony nasmarowany pastą wiatraki chodzą dodatkowy również ale nic nie pomaga , temperatura dochodzi do 120 / 130 C. Przy włączeniu gry jakiejkolwiek po upływie 5 minut komputer się wyłącza nie wiem gdzie tkwi problem proszę o wyrozumiałą odpowiedz a nie bzdury i dokładne czytanie postów . Wiatraki Chodzą , Jest Czysty , Nasmarowany Pastą , Nie Śmierdzi Spalenizną . AMD ATHLON 64 X2 2.21 GHZ , GEFORCE 9500 GT, PŁYTA GŁOWNA ASUS, ZASILACZ 400W ,PAMIĘĆ RAM 2GB.

Dodam że wszystko jest dokładnie sprawdzone pasta idealnie nałożona radiator przylega jak powinien ....

(Liivbartek) #2

Czym sprawdzałeś tą temperaturę?

(Malo747) #3

core temp hwmonitor everest.

(bart86) #4

czy gry lub komputer z tego powodu się wyłącza? masz BSOD? lub są inne objawy przegrzania

bo jeśli nic się nie dzieje to będzie uszkodzony czujnik, jakbyś na prawdę miał takie temperatury, to najprawdopodobniej procesor by się już spalił

(Malo747) #5

Przy włączeniu gry jakiejkolwiek po upływie 5 minut komputer się wyłącza. Pisałem w pierwszym poście, zawsze się wyłącza 120 stopni i pada.

Tak mam BSOD raz jest raz go nie ma ;/

(bart86) #6

Sobacz czy masz wszystkie nozki od procesora docisniete , pisze z tela

(Malo747) #7

wszystko jest docisniete no jak mam pisac … idealne jest wszystko jak nówka ze sklepu nie mam 5 lat ; )