Wysoka temperatura procka

Niestety wczoraj przy włączaniu laptopa, wentylator zaczął bardzo głośno chodzić. Nigdy tak nie było… Od 2 lat użytkuje laptopa Asus x57Vc, system windows Vista home premium. I tu jest problem- chcąc zalogować się na swoje konto niestety bardzo długo czekam i gdzieś po 5 minutach loguje się, lecz na profilu tymczasowym. Przy zalogowaniu ukazuje się dymek z informacją, że profil nie mógł być wczytany. Niestety towarzyszy przy tym masakryczne zwiechy. Nie wiem co robić, jak na razie siedzę na koncie Administrator, ale po wylogowaniu się tak jakby nie zapisywał ustawień. Dlaczego tak wnioskuje - cały czas muszę w gg dawać że mam już swój numer, wprowadzać hasło i dopiero mogę korzystać z gg. Czy rozkręcenie laptopa (nie jest już na gwarancji) i przeczyszczenie wentylatora może coś dać? Odczyt temp. z everest home edition- włączone gg, everest oraz Mozilla firefox beta 4- 75 stopni. Z góry dziękuję za pomoc.

proponuję rozkręcić może coś da aczkolwiek nie wiem czy już nie jest za późno

Pisałeś,iż nie możesz się zalogować na swoję konto,tylko logujesz się na tymczasowe.Też tak miałem.Uruchom system w trybie awaryjnym i wejdź na to konto.Gdy sie zalogujesz,uruchom ponownie komputer i powinno działać-midziałało na win 7 HP X64 :smiley: .Sprubuj użyć CCleaner skoro zwalnia i zdefragmentuj dyski.Temperatura 75 stopni to strasznie dużo ja po GTA IV na lapku mam zaledwie Core 1- 38 stopni,Core 0- 38 stopni !!