Wysoka temperatura w Vaio

Witam. Jak w temacie mam problem z moim Vaio a mianowicie w programie SpeedFan cały czas Temp1, Temp2, Core0 oraz Core 1 utrzymuje sie na przegrzaniu. Jedynie co to temp. dysku utrzymuje się koło 35 oC.Temperatura jaka zauważyłem podczas normalnej pracy to na Core1 do 70oC, Co mam z tym zrobic. Model to VPCEB3M1E . Dodam, że temperatura jest, gdy Vaio stoi na twardej powierzchni ( na biurku) ze swobodnym wylotem powietrza z wentylatora. Dodam również, że mam go od 6 m-cy i od początku tak ma oraz oczywiście jest na gwarancji. Czy wysyłać go do serwisu ? http://www.image-share.com/ijpg-726-222.html tu wrzucam screen

zmien we wlasciwosciach max temp w programie domyslnie spred faj mi tez pokazuje rozne pierolki

klikasz konfikuracja

i przy temperaturkach zniemiasz maxymalne temp

tyle.

jezeli widzisz ze temperatura jest uciazliwa dla ciebie to tak serwic jak jest na gwarancji a jezeli nie i tylko w speedfanie ci sie grzeje i tego nieoczuwasz to jest ok

Nie temperatura jest odczuwalna bardzo dobrze. Przy minimalnie większym obciązeniu nie utrzyma się ręki przy wylocie powietrza z wentylatora. A Vaio jest na gwarancji

Na gwarancje - wymiana pasty/chłodzenia. Lepiej wcześniej zanim przegrzeje się GPU tak że będą potem wyskakiwać krzaki.