Wysoki ping w grach multiplayer


(Patryk080) #1

Witam od pewnego czasu wzrósł mi ping w grach multiplayer.

Logi z programu HijackThis:

http://wklej.eu/index.php?id=19bbd5d87c


(Evil Coca Cola) #2

wyłącz wszystkie programy które korzystają z internetu (steam torrenty itd) trochę ci obniży ping i daj loga z OTL


(Patryk080) #3

Wszystkie programy korzystające z internetu wyłączam oprócz steam ponieważ wszystkie gry w które gram z niego korzystają.

Oto logi z OTL:

http://wklej.eu/index.php?id=a3af3162aa


(Evil Coca Cola) #4

C:\Users\Patryk\AppData\Roaming\inst.exe z tego co wiem to jest trojan.

Jakiego antiwira używasz? Widziałem że masz Ad-Aware, mi zawsze spowalniał neta i ogółem prace kompa. Przeskanuj kompa za pomocą malwarebyte's anti-malware powinien usunąć większość szkodników.


(Patryk080) #5

Przez długi czas nie używałem antywirusa i o dziwo nie miałem żadnych trojanów i innego syfu. Gdy zaczął się problem z pingiem polecono mi przeskanować system programem Ad-Aware. Przeskanowałem i nic nie znalazł ale zauważyłem że strasznie obciąża łącze więc go wywaliłem.

Przeskanowałem system tym programem który mi podałeś i nic nie znalazł. Masz jeszcze jakieś pomysły. I w ogóle dzięki za pomoc :wink:


(Evil Coca Cola) #6

skan avirą lub avastem tak dla pewności ale raczej też nic nie znajdą. a tak ogólnie to jakie masz łącze i jakie to gry bo są gry na których ping nie spadnie poniżej 200-300 obojętnie co zrobisz .


(Patryk080) #7

Łacze mam 1/mb z Orange. Gram w Counter-Strike 1.6 i Americas Army 3.


(Evil Coca Cola) #8

Ask toolbar to może śmieć ale nie powinien wpływać na ping jeżeli nie jest włączona przeglądarka. w CS ping bardziej zależy od serwa niż od ciebie więc jeżeli tylko na paru serwach masz taki ping nic z tym nie zrobisz chyba że zafundujesz adminowi lepszego serwa xD w Americas Army nie grałem ale z tego co wiem tam jest tylko parę oficjalnych serwów więc ping powinien być u większości równy. Wypróbuj Combat Arms tam jeszcze nie widziałem żeby ktokolwiek miał lagi ale to już nie na temat sry.


(Patryk080) #9

Link do loga o którego prosiłeś http://wklej.eu/index.php?id=0229f75393

A i zapomniałem. Jeśli chodzi o Cs to kiedyś na serwerze miałem ping 30 a od jakiegoś czasu na tym samym serwerze mam ping 90 :twisted: .