Wysoki ping w grach online

Witam!

 

Od dłuższego czasu zauważyłem że mam bardzo podwyższony ping, cały czas jest 100-200 pingu i nie jest on stabilny, cały czas rośnie, spada, rośnie, spada. Doskwiera to szczególnie pomiedzy godziną 15 a 20, wtedy jest najgorzej. Czasami dodatkowo jest też lekki spadek prędkości i nawet rozłączenie internetu.

 

pingtest.net pokazuje średnio 120 pingu i ok 30 jitteru, danych niby nie traci.

speedtest.pl pokazuje od 80 do 600 pingu.

 

Dorzucam w załącznikach screeny z komend tracert i ping -t z konsoli. Jeśli cokolwiek więcej chcecie bym podał napiszcie i przepraszam za ew. braki, lecz nie wiem dokładnie czego potrzebujecie jeszcze.

 

Część z Was może stwierdzi, że narzekam ale granie w FPS szczególnie z takim pingiem mija się z celem. Mam znajomych od innego dostawcy po prostu, którzy w tej chwili mają np. 30 pingu też radiówka, kolega od tego samego dostawcy ma go np. 50-60 gdy ja mam 2-3 razy tyle.

 

Proszę Was o pomoc, gdyż po prostu sam już jestem bezsilny. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

post-271209-0-91126000-1425058774_thumb.

post-271209-0-06082300-1425058789_thumb.

Zazwyczaj jest to spowodowane obciążeniem, szczególnie że jak mówisz że w godzinach poza szkolnych i poza pracą.

Albo masz jakiś słaby odbiornik(Czy coś tam). 

Moja karta sieciowa to: Qualcomm Atheros AR8151 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.20)

Na dachu jest antena, podobno sygnał jest idealny, ale faktycznie prawdopodobnie to obciążenie. Póki co chyba nic z tym nie zrobią…