Wysoki ping w grach Online

(Hopper Vp) #1

Witam

Od jakiegoś czasu mam duży problem z pingiem w grach Online.Nie wiem co zrobić, użyłem programu Anti-Malware nadal nic i ping powyżej 100.Dodam że kiedyś gdy grałem ping 30ms najwięcej.Wie może ktoś jak to naprawić?

Z góry dzięki.

(Dimatheus) #2

TYPOWACEBULA , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(XMan) #3

Sprawdź inne DNS-y:

Google

(Hopper Vp) #4

Zrobiłem to poniżej ale nie wiem o co chodzi z tymi DNS-y.Nic się nie poprawiło i chciałem dodać że posiadam Windows 10.Ale wątpię że z powodu Windowsa bo na 7 też miałem taki ping.

(XMan) #5

Odnośnie DNS to nie mam Windows 10.

Podaję z Windows 7:

Start --> Panel sterowania --> Centrum sieci i udostępniania --> Połączenie lokalne IPv4

(Hopper Vp) #6

Nic nie dało :frowning: Posiadam antyvirus AVG.

(MrKsardes) #7

Przeskanuj komputer i inne urządzenia podpiete pod sieć (nie telefony) programami: Malwarebytes Anti-Malware, AVG 2015 pełny skan, Otl skan i po skanie kliknij sprzątanie. Masz dostawce radiowego? 

(XMan) #8

Sprawdź czy nie masz wirusów:

http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowi%C4%85zkowy-t478727/

Poproś Moderację lub Administrację o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo.

Później pozostaje się kontakt z dostawcą internetu…