Wysoki Ping w grach

Witam Problem jest taki ze mam 2 komputery po kablu i w dwóch jest ta sama sytułacja czyli po 40-350 pingu cały czas sie zmienia czasami będzie 40 przez 10-15 min potem będzie skakał nie jest to problem dostawcy (Multimedia) Problem występpuje od 3/4 dni 

Czemu zakładasz, że to nie jest problem dostawcy? Jak samo z siebie nagle zaczęła lagować to dostawca lub serwer jest najbardziej podejrzany. Zwłaszcza jak jest tak samo na dwóch komputerach.  

 

O jakich grach mówisz? W jednej? Dwóch?  Pingowałeś jakiś serwer przez dłuższy czas? Trafiały się jakieś zagubione pakiety? 

Problem dostawcy to nie jest napewno bo mam 2 kolegów którzy mają ten sam internet mieszkają około 250m ode mnie i mają wszystko okej ping wysoki jest w jednej z gier innych nie sprawdzałem ale raczej taki sam.Nie wiem co to znaczy pingować serwer przez dłuższy czas więc na to nie odp.

Czy trafiły sie zgubione pakiety tez nie wiem jak to sprawdzić.

Odrzucasz przyczyny, których nie potrafisz lub nie chcesz sprawdzić? Nieźle.

Skoro nie wiesz jak przeprowadzić podstawową diagnostykę, to reklamuj u dostawcy. To że do kolegi masz 250m nie oznacza że siedzicie w tym samym segmencie sieci - może infrastruktura jest uszkodzona albo twój segment zwyczajnie wysycony w niektórych godzinach.