Wysoki Ping


(Hubert5600) #1

Witam, moze podobne tematy juz były ale chcialbym opisac rowniez swoj problem. Od 3 tygodni moj internet jest nie stabilny, często mam zmiany pinga z 170 do 500, a czasem taki ping utrzymuje sie przez wiekszosc czasu. Wczesniej nie mialem takiego problemu internet dzialal bez zarzutów, czesto nastepuja takie zmiany w godzinach po poludniowych badz weekendach gdy wiecej osob korzysta z internetu. Zrobiło mi sie to z dnia na dzień, wczesniej nic nie pobieralem. Teraz mam nowy komputer i mam na nim tylko gre w ktora gram (Tibia) oraz rozne programy, sterowniki. Kontaktowalem sie juz nie raz z dostawca, ktory mowi mi ze wykorzystuje całe łacze internetu mimo ze nawet nie mam odpalonej żadnej aplikacji. Watpie tez zeby to byly wirusy poniewaz komputer jest nowy i czysty jak łza nie raz skanowałem. Wchodzac w monitor zasobow zauwazylem jakies aplikacjie svchost.eve ktore wykorzystuja moje lacze internetowe, mozliwe ze w tym sęk. Prosiłbym bardzo o POMOC !


(eddie71) #2

Oprócz tego sprawdź czy nie masz zainstalowanych "polepszaczy" czyli programów typu "toolbar","optymalizujące","odchudzające".

Czy jest to internet radiowy ?

Mało jest informacji więc dobrze by było podać Logi.

Wykonanie logów OTL/Extras:

http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Zasady wklejania logów:

http://forum.dobreprogramy.pl/zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html


(Hubert5600) #3

Internet posiadam kablowy, logi moge wykonac ale nie wiem czy warto poniewaz komputer jest nowy i czysty( na 99 %). Dzis wieczorkiem wkleje logi poniewaz nigdy tego nie robilem i nie mam tych programow na komputerze :slight_smile:


(*SheniQue*) #4

hubert5600 mam to samo co ty, identycznie, tyle ze ja mam internet radiowy 6mb. dolaczam sie do prosby o pomoc;]


(eddie71) #5

@*SheniQue*

To jest tzw. "podpięcie" niezgodne z regulaminem.

Załóż osobny temat i podaj w miarę dużo szczegółów technicznych.