Wysoki Użycie pliku strony


(Uczen130) #1

Mam pewien problem gdy uruchamiam pewną grę użycie pliku strony zwiększa się im dłużej ta gra jest włączona tym większe jest użycie pliku strony a gdy go wyłączam użycie pliku strony nie spada. Ogólnie mogę grać w tą grę cały czas lecz nie mogę przez to otworzyć żadnego programu nawet wcisnąć startu.Bo gdy próbuje komputer zaczyna się lagować i jedyne co mi pozostaje to reset. Zauważyłem że użycie pliku strony gdy gra jest włączona dochodzi do 8 GB co jest dużo. Dodam jeszcze że mam 1 GB RAMu i z tą grą nic się wcześniej nie działo, mogłem w nią grać godzinami i mogłem mieć włączone dość sporo programów teraz nie mogę mieć żadnego. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.


(Łukash) #2

Jaki system,w jakiej wersji bitowej ,co to za gra ?

Czy nie używałeś jakiegoś tweakera tzn programu do optymalizacji pracy systemu ? I nie przestawiałeś w nim wartości dotyczących pamięci wirtualnej ? (czegoś w stylu : Stronicowanie gdy potrzeba/Zawsze w pamięci ?)


(Uczen130) #3

Używam Windowsa XP z Dodatkiem SP3. Gra nazywa się Tibia. Nie nie używałem Tweakera. Wartości pamięci wirtualnej jest kontrolowana przez system.


(Łukash) #4

Wycieki pamięci ?...8 GB to dużo za dużo....System 32 Bit ?

Spróbuj ustawić na sztywno rozmiar pliku stronicowania = max i min 2560 MB > restart systemu.

1.Wykonaj aktualizację i pełny skan http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html ,co znajdzie usuń + dołącz log z usuwania.

2.Oraz zrób logi OTL, ustaw tak http://wstaw.org/m/2010/09/10/OTL.png ,kliknij Skanuj, zawartość wynikowych logów > Extras , Otl i Malwarebytes< skopiuj i wklej na http://www.wklej.org ,tu daj inki


(Uczen130) #5

Malwarebytes:

http://www.wklej.org/id/563055/

OTl:

http://www.wklej.org/id/563056/

Extras :

http://www.wklej.org/id/563057/


(Łukash) #6

W Malwarebytes oczywiście usunąłeś infekcje . Co do logów OTL zaraportuje przeniesienie do właściwego działu ,a tam specjalista Ci pomoże :wink:


(Uczen130) #7

Myślę że już nie trzeba uruchomiłem grę i użycie pliku storn troszkę wzrosło o jakieś 30MB lecz się już zatrzymało i już nie rośnie a po wyłącznie normalnie spadło jak powinno a nie zatrzymało się. Myślę że działo się przez tego Trojana co go wykrył Malwarebytes. Komputer skanowałem za pomocą Avsasta i nic nie wykryło a tu Malwarebytes wykrył 6 zagrożeń więc będę bardziej ufał temu programowi. Dziękuje za pomoc i chęci. Pozdrawiam.


(Łukash) #8

empero , Malwarebytes to skan na żądanie/uzupełnienie- tak jak i Avast = niekompletne