Wysokie pingi, ciągle rozłączenia internetu

Witam.

A więc mam internet z TP sa 2 mb własny router. Już się stabilizowało już dało się wytrzymać ale od 2 dni jest coraz gorzej. Rano fajnie pingi do 100, już o 11 zaczyna się 300-500 i tak jak mówię, co jakiś czas rozłącza mnie z gry (SAMP), wchodze w sieci łącze i znowu gram przez 5 minut, zależy tam różnie jest.

Proszę bardzo o pomoc :).

Sprawdź teraz i w nocy prędkość łącza / ping na stronie http://speedtest.net/ i prześlij wyniki. Masz wyłączone aktualizacje różnych programów? Aplikacje na komputerze na pewno nie “podkradają” łącza? Rozumiem, że korzystasz z WIFI, jakiego standardu szyfrowania używasz? Mogłaby być jeszcze taka opcja że sąsiad podkrada ci internet.

Możliwe, zabezpieczeń nie mam, a jak ewentualnie je zrobić?

Dodane 16.08.2012 (Cz) 19:52

Chodź sygnał mam dość słaby routera mam 2 kreski w drugim pokoju.

Na windowsowym pasku w trayu powinieneś mieć ikonkę symbolizującą połączenie bezprzewodowe. Sprawdź pod swoim ssid (nazwą sieci) jakiego szyfrowania używa twój access point.

Mam windows 7.

Dodane 16.08.2012 (Cz) 19:58

Możemy popisać na skype czy gadu?

Wyślij mi twój nr gg na pw

Ciągle jest w folderze “Do wysłania” Ty podaj mi twoje.

tez miałem podobny problem w tej konfiguracji , zobacz tak

zmien IP na ręczne : 192.168.1.25

maska 255.255…

brama : 192.168.1.1

użyj adresów DNS

192.168.1.1

alternatywny

194.204.159.1

ok i restart

oj zapomniałem zmieniasz to w Protokół internetowy wersja 4 (TCP/IPv4) właściwości

i jeszcze jedno ruter musi być podłączony bezpośrednio z gniazdkiem telefonicznym a telefon ma być zfiltrowany