Wysokie pingi w counter strike 1.6 - steam

Witam

Wiem że ten temat był przerabiany bardzo bardzo dużo razy szukałem na google próbowałem wszystkich sposobów jakie tylko znajdywałem ale nic.

A sprawa wygląda tak: Gram w counter strike 1.6 - steam.

Raz wchodze na serwer na którym zawsze grałem i ping mi zaczął skakać do 1500 przez chwile mam taki jak być powinien np 50 a nagle 400 500 1000

Dzieje się tak na połowie serwerów na których gram a na innych mam zupełnie normalny ping jaki być powinien.

Mam internet “Petrotel” jest on tylko w moim mieście, mam zmienne ip, modem też jeśli to pomoże.

Próbowałem naprawić to programem cfospeed czy jak to tam ma ale nie pomogło, próbowałem tym MTU coś tam tongue.gif zmieniać tamw rejestrze w tcpwindowsize i też nie pomogło, przywracanie systemu też nie pomogło, Wszystkie programy i procesy są wyłączone. Skanowałem komputer czterema antyspyware itd wykryło wirusy i usunąłem. MAm łącze 2mb/s robiłem test łącza na jakiejś stronce i zawse wychodzi te pierwsze download chyba ok. 1500 a upload 400~. Nagle na połowie serwerów pingi mi zaczęły skakać a na innych mam normalnie dlatego mnie to dziwi, serwery nie są zagraniczne i napewno z nimi nic się nie dzieje wcześniej było wszystko ok :confused: może ja coś przestawiłem nie wiem jak ktoś ma jeszcze jakieś porady to bardzo bym prosił.

To jest też zależne od tego na jakim łączu jest zrobiony serwer i ilości osób grających na serwie. Ale może być też tak ze inni gracze utrzymują na swoim łączu innych graczy ze słabszym netem a to tez obciąża całego serwa.