Wysokie pingi w ET

Mam problem z gra Enemy Territory bo gdy gram na serverze nawet polskim mam duze pingi ze grac sie nie da. Mam NEO 512 nie mam wlaczonego zadnego programu jednak mam wysokie pingi.Kolega ma NEO 128 i ma pingi rzedu 50-70 ja mam ciagle powyzej 100.Co zrobic zeby zmniejszyc pingi??

50-70 to bardzo duże pinki ma twój kolega a ty to masz ping praktycznie niedający możliwości grania po sieci. Ja mam ping rzędu 11-25ms ale to inna bajka bo posiadam łącze z NETII.

Niewiele zrobisz TP po ściągnięciu limitów ma przeciążenie ruchu sieciowego. To że twój kolega ma troszkę mniejszy to dlatego zapewne że przełączony jest do innej podsieci w TP. Nie ma na ping rozwiązania w twoim kompie tylko w łączach i centrali TP

Siema, ja gram w ET juz rok i jestem wyjadaczem.

OK, mozliwosci sa dwie:

nacisnij tylde, a potem komendy:

/com_maxfps 125 albo wiecej nawet do 300 mozna, to na fpsy, czyli klatki (laggi)

/com_HunkMegs 200 na plansze aby ci sie nie wieszaly (przydzial pamieci do obslugiwania map) Mysle, ze pomoze Pozdro from |$@D|The-Tomu, jak cos nie tak to odwiedz ten serwer: 193.37.152.221:27963 i pytaj o The-Tomu. Narazie.

Zainstaluj CFos

Opis instalacji i konfiguracji

http://turbokrecik.pl/index.php?option= … &Itemid=52

taaaaaaa,chyba wyjadaczem ciastek :stuck_out_tongue:

to jest związane z lagami ale nie łącza tylko sprzętowymi i blokuje się je tak aby nie spadała czyli 43,76,125,333,

tu już wysiadłem :x

gierciu12

Tą komendą ustawia się ile pamięci ram chcemy przeznaczyć na całą grę

Pomóc Ci może odpowiednie cfg pod twoje łącze.

Ja wiem co mowie, bo ja tez mam Neo 1 Mb i mialem laggi, bylem u TP i nie byla to ich wina, pogrzebalem w komendach, ustawilem i dziala!! A wiec niech sprobuje jezeli nic nie ustawial, bo ja bym tak zrobil, a te uwagi co do ciastek to mozesz do mamy kierowac. Tak jak mowilem, niech sprobuje komend, a potem pogrzebie przy cfg.

tomu250 to może sie zmierzymy?

tomu250 ciekawe jakim cudem Ci to pomogło??:expressionless: może Ci się gra cieła a nie że lagi miałeś :x

Może by zrobić defragmentację i ewentualnie antyvirusowanie? Mi zwykle pomaga :lol: 50-70 to duży ping?/ :shock: Heh to pomyśl jak ciężko mają ludzie z pingiem 200 ±

Trzeba sobie kompa oczyścić,bo jak będzie co raz dłużej niesprzątany to będzie i conection interrupted i takie tam ■■■■■ółki(sam miałem xD)

LOL!? Lagi to klatki… Respect…