Wysokie temp. i dziwne uruchamianie po o/c

Witam,

Ostatnio zabrałem się za o/c moje kompa, no i mam problem…wymieniłem box’owego coolera na Zerotherm’a btf80, na początek podkręciłem proca (C2D E6320) z 1.86 na 2.2 ghz, wszystko ok, odpalam Core temp’a,everesta…temp. w idle ok. 43 C, w stresie ok. 55 C, skąd takie wysokie temperatury?? źle nałożona pasta?? czy wina kiepskiego zasilacza??(modecom feel2 350). I na dodatek pojawił się dziwny problem z uruchamianiem, kiedy odpalam kompa, wszystko rusza, diody się zapalają, i po ok.2 sekundach wszystko gaśnie, poczym po ok.3 sekundach wszystko znowu rusza i działa normalnie…i to chyba wina zasiłki??

pozdrawiam

Na 99 % zasiłki. Na takim czymś się nic nie podkręca.

Te gaśnięcie to nie jest podwójny start, czasami? Nie Masz czasami chipsetu P35?

Zasilacz tragiczny, zwłaszcza do podkręcania, to druga przyczyna. A temperatury, to zależy, jakie miałeś przed podkręcaniem?

nigdy wcześniej takiego gaśnięcia nie miałem, dopiero po o/c,mam chipset P965, a temperatury przed podkręcaniem miałem podobne tyle że na taktowaniu 1.86 .więc zasiłka do wymiany?? prosiłbym o jakieś tanie propozycje :slight_smile:

Modecom MC ( MC!!

Dzięki za pomoc :slight_smile: