Wysokie użycie procesora i pamięci


(mario24) #1

Witam, oprócz tego co w temacie pojawił sie problem ze sterownikiem ekranu gdyż co jakiś czas wyskakuje błąd, który powoduje że ekran robi się czarny i po chwili zamyka się przeglądarka i pojawia się pulpit (a wszystko zaczęło się od jakiej aktualizacji). Zrobiłem przywracanie systemu które pomogło tylko na chwilę do nast. aktualizacji i problem powrócił. dodam że duże obciążenie pamięci i procesora trwa jakieś 15-20 min od włączenia potem jest w rozsądnych granicach choć nie zawsze tak jest. Ma ktoś jakiś pomysł??


(Drobok) #2

Do poczytania: http://forum.dobreprogramy.pl/regulamin-dzia%C5%82u-bezpiecze%C5%84stwo-t503173/


(mario24) #3

Dodaje logi

 FRST http://wklej.org/id/1690515/

 

Add http://wklej.org/id/1690516/


(Atis) #4

Nie widać żadnej infekcji.


(mario24) #5

Skoro tak to jaka jest przyczyna ciągłego występowania błędu sterownika opisanego wyżej. Dodam że jakiś czas temu wyskoczył niebieski ekran z komunikatem na całą stronę że coś się zainstalowało. Żadne przyciski nie działały dopiero wyłączenie z sieci wyłączyło komp.


(adam9870) #6

Spróbuj przeinstalować sterownik do karty graficznej - na nowszy / starszy / w identycznej wersji, jakiej używasz teraz.

Skoro był bluescreen - pokaż zrzut pamięci http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-a-za-pomoc%C4%85-bluescreenview-t313445/


(Djzon) #7

Zainstaluj stery ze strony producenta, zignoruj te co Microsoft może zainstalować we własnym działaniu.