Wysokie użycie procesora - logi ComboFix

Witam

Od jakiegoś czasu komputer strasznie się przycina, użycie procesora jest bardzo wysokie (powyżej 50%), a w menadżerze zadań nic nie pokazuje.

Logi ComboFix:

hasło: abc1

http://wklejto.pl/112683

Proszę o szybką odpowiedź, bo momentami nie mogę nawet nic robić na komputerze…

EDIT

Zauważyłem, że użycie procka wzrasta po włączeniu Azureusa, ale nawet po wyłączeniu utrzymuje się jeszcze przez dłuższy czas (mimo, że Azureusa nie widać w procesach).

Mimo to proszę o sprawdzenie logów i jakieś rady.

EDIT2

Problem chyba dotyczy dodatkowego dysku, który sobie dopiąłem - przy korzystaniu z plików z tego dysku, itp, komputer się przycina. Skanuję go teraz HD Tune’m i przy opcji “Quick Scan” skanuje w sposób: 10 kratek szybko, pauza, kilka kratek szybko, pauza, tak jak by były jakieś problemy z komunikacją…

Ale wiesz że ComboFixa się tak sobie nie używa. To nie program do diagnostyki. I kto powiedział że skanowanie dysku może trwać w równym tempie? Może są czasem większe pliki i musi troszkę stanąć na minutkę? #-o

Po prostu myślałem, że mi coś zawirusowało komputer, nawet przy poruszaniu myszką strzałka się zacinała. Teraz robię defragmentację dysku, spróbuje przeinstalować Azureusa i dam znać jak poszło.

EDIT

To chyba wina dysku, zaczyna się sypać albo coś… Bo nawet nie da się na nim normalnie przeglądać plików, bo się zwiesza na kilka-kilkanaście sekund…

Założyłem oddzielny temat:

dysk-sie-sypie-t473256.html