Wysokiej jakości pad do okazyjnego grania

Witam.

Ostatnio nieco pogrywam w Test Drive Unlimited 2. Kupiłem sobie nawet pada z analogami za parę złotych, żeby uprzyjemnić sobie rozgrywkę. Niestety owe analogi to niewypał. Są strasznie czułe i działają tylko w bardzo małym zakresie ruchu. Wystarczy przechylić grzybek o 3-4 mm i już koła mam skręcone na maksa, a gałkę można wychylić jeszcze sporo więcej. Żadna konfiguracja nic nie daje. On tak ma i już. Pamiętam kiedyś Saitek robił dobry sprzęt tego typu. Czy ta firma wciąż trzyma poziom? Ew. prosiłbym o inne modele nie drogich padów z dobrymi analogami. Platforma PC.

Mam media tech rouge http://www.media-tech.eu/page.php?do=de … 1713&kid=3 gram w fife od ponad 3 miesięcy na nim i jest w porządku

Ja się podczepię, bo właśnie też szukam pada, z tym, że mam na oku pada od Xboxa360, co o tym myślicie?

Witam.

Nie podałeś granicy cenowej ale ja używam TEGO bo warto i jestem zadowolony.

Pozdrawiam

Odstrasza mnie słowo mediatech. Jak działają w nim analogi? Da się wykorzystać cały zakres ruchu gałek? Póki co upatrzyłem sobie coś takiego:

http://www.komputronik.pl/product/11062 … 2-PS3.html

Kiedyś miałem joya Saiteka i bardzo dobrze go wspominam tyle, że to było z 15 lat temu. Myślałem nad padami xboxowymi, lecz są dla mnie za drogie.

Może słowo “Manta” Ciebie nie odstraszy?

http://www.manta.com.pl/index.php?optio … #!dl=MM819

Używam takiego od roku. Gram na piecu w gry z PSX-a na emulatorze i zero problemów.

Ma dwa wyjścia, dodatkowo działa na PS3, masz przełącznik PC USB - PS3.

Jak się w nim sprawują analogi?

Słuchaj…Ostatnio też miałem problemy z wyborem pada. Padło na Xbox 360 WIreless Controller. Pad jest świetny! Plusy to:Bardzo dobry czas na baterii( mi wytrzymał około 50 godzin, producent podaje 40…), Przyciski Lt i RT są jako osie , tzn.im mocniej wcisniesz tym więcej np.gazu w grze, bardzo dobre analogi, I NAJWIĘKSZY plus: Działa z większością nowych gier bez problemu, czyli włączasz pada, uruchamiasz grę i wszystko działa! Zadnego kombinowania! Pad bez problemu działa z grami z serii Games For Windows, Fifą 11, Lego Star Wars, Tomb Raider, Prince of Persia, GTA IV

Naprawdę polecam! Jest wart wydania tych 150 zł

Przewodowy lub bezprzewodowy,

pad Xbox360’owy

Kupiłem kiedyś Logitech Chillstream,

lecz się szybko kabel przetarł w nim,

Choć tam design ciekawy i wentylacja,

posłuchaj mój kolego, bo moja jest racja:

Jeśli dość długo na sprzęcie pograć chcesz,

wybór tylko jeden - pad od MS.

Jestem prawie zdecydowany na wersję przewodową. Tylko ta cena.

To będą pieniądze wydane raz a dobrze :smiley:

Podany przeze mnie pad xbox był poglądowy i myślę, że w granicach 130zł. z przesyłką uda Ci się znaleźć bezprzewodowy a przewodowy jeszcze taniej

pozdrawiam

Są bardzo precyzyjne.

Generalnie nie czuję różnicy pomiędzy tym padem a oryginalnym Dual Shock z Play-a, a jak wiadomo, to najlepszy pad na świecie (grywam czasami na oryginalnym).

chyba zdecyduje sie na xboxowego. tylko powstal kolejny problem.mianowicie jest wersja z dopiskiem BK. jakies roznice?