Wysokiej jakości pad do okazyjnego grania

(slawex1983) #1

Witam.

Ostatnio nieco pogrywam w Test Drive Unlimited 2. Kupiłem sobie nawet pada z analogami za parę złotych, żeby uprzyjemnić sobie rozgrywkę. Niestety owe analogi to niewypał. Są strasznie czułe i działają tylko w bardzo małym zakresie ruchu. Wystarczy przechylić grzybek o 3-4 mm i już koła mam skręcone na maksa, a gałkę można wychylić jeszcze sporo więcej. Żadna konfiguracja nic nie daje. On tak ma i już. Pamiętam kiedyś Saitek robił dobry sprzęt tego typu. Czy ta firma wciąż trzyma poziom? Ew. prosiłbym o inne modele nie drogich padów z dobrymi analogami. Platforma PC.

(igrek) #2

Mam media tech rouge http://www.media-tech.eu/page.php?do=de ... 1713&kid=3 gram w fife od ponad 3 miesięcy na nim i jest w porządku

(system) #3

Ja się podczepię, bo właśnie też szukam pada, z tym, że mam na oku pada od Xboxa360, co o tym myślicie?

(Toyo05 Tojza) #4

Witam.

Nie podałeś granicy cenowej ale ja używam TEGO bo warto i jestem zadowolony.

Pozdrawiam

(slawex1983) #5

Odstrasza mnie słowo mediatech. Jak działają w nim analogi? Da się wykorzystać cały zakres ruchu gałek? Póki co upatrzyłem sobie coś takiego:

http://www.komputronik.pl/product/11062 ... 2-PS3.html

Kiedyś miałem joya Saiteka i bardzo dobrze go wspominam tyle, że to było z 15 lat temu. Myślałem nad padami xboxowymi, lecz są dla mnie za drogie.

(Witkacy75) #6

Może słowo "Manta" Ciebie nie odstraszy?

http://www.manta.com.pl/index.php?optio ... #!dl=MM819

Używam takiego od roku. Gram na piecu w gry z PSX-a na emulatorze i zero problemów.

Ma dwa wyjścia, dodatkowo działa na PS3, masz przełącznik PC USB - PS3.

(slawex1983) #7

Jak się w nim sprawują analogi?

(Ulica Xd) #8

Słuchaj....Ostatnio też miałem problemy z wyborem pada. Padło na Xbox 360 WIreless Controller. Pad jest świetny! Plusy to:Bardzo dobry czas na baterii( mi wytrzymał około 50 godzin, producent podaje 40...), Przyciski Lt i RT są jako osie , tzn.im mocniej wcisniesz tym więcej np.gazu w grze, bardzo dobre analogi, I NAJWIĘKSZY plus: Działa z większością nowych gier bez problemu, czyli włączasz pada, uruchamiasz grę i wszystko działa! Zadnego kombinowania! Pad bez problemu działa z grami z serii Games For Windows, Fifą 11, Lego Star Wars, Tomb Raider, Prince of Persia, GTA IV

Naprawdę polecam! Jest wart wydania tych 150 zł

(majcovsky) #9

Przewodowy lub bezprzewodowy,

pad Xbox360'owy

Kupiłem kiedyś Logitech Chillstream,

lecz się szybko kabel przetarł w nim,

Choć tam design ciekawy i wentylacja,

posłuchaj mój kolego, bo moja jest racja:

Jeśli dość długo na sprzęcie pograć chcesz,

wybór tylko jeden - pad od MS.

(slawex1983) #10

Jestem prawie zdecydowany na wersję przewodową. Tylko ta cena.

(Toyo05 Tojza) #11

To będą pieniądze wydane raz a dobrze :smiley:

Podany przeze mnie pad xbox był poglądowy i myślę, że w granicach 130zł. z przesyłką uda Ci się znaleźć bezprzewodowy a przewodowy jeszcze taniej

pozdrawiam

(Witkacy75) #12

Są bardzo precyzyjne.

Generalnie nie czuję różnicy pomiędzy tym padem a oryginalnym Dual Shock z Play-a, a jak wiadomo, to najlepszy pad na świecie (grywam czasami na oryginalnym).

(slawex1983) #13

chyba zdecyduje sie na xboxowego. tylko powstal kolejny problem.mianowicie jest wersja z dopiskiem BK. jakies roznice?