Wystąpil bląd podczas ładowania

Czesc!Przy otwieraniu systemu(XP) wyskakuje monit-wystąpił błąd podczas ładowania p2esocks10…dl.ńie mozna odnaleźć modulu.Strasznie mnie to denerwuje.Prawdopodobnie progr antywir. usunąlem jakiś plik.Może macie na to jakiś sposob???

poszukaj tego pliku na płycie z windą jeśli wiesz gdzie on był :-F a Jak nie to reinstal winde albo jakieś przywracanie systemu lae to raczej nie pomoże.

Sprawdź czy dany plik znajduję się na dysku, start=>> wyszukaj, jak owy plik będzie to załaduj go start=>> uruchom i wpisz regsvr32 i nazwa pliku plus rozszerzenie, może jest to plik z od jakiegoś programu, który jest obecnie od instalowany ale system ładuje jego pliki przy starcie, dla tego sprawdź start=>> uruchom i wpisz msconfig gdzie przejdź na zakładkę uruchamianie i oczyść nie potrzebne.

Spróbuj naprawiania istniejącej instalacji Windowsa z płytki instalacyjnej. Mi pomogło :smiley:

Na początek zrób porządny scan kompa na szkodniki.

Plik wygląda na pozostałość lub fragment P2P.

Odinstaluj wszystkie programy do sciągania plików.

Restart kompa i zobacz.

Sprawdz także uruchom - wpisz msconfig- uruchamianie i jak jest ten plik to go odptasz - OK, restart kompa i zobacz.

Ciakwe jak :stuck_out_tongue:

To że wyskakuje monit o jakiś plik przy starcie kompa nie znaczy że nie działa jak należy, z reguły dajesz enter i nie ma problemu, gorzej z plikiem systemowym a on na takowy nie wygląda.

Normalnie. Czy w tym jest coś trudnego przecież windows mu się uruchamia. :stuck_out_tongue:

:slight_smile: .Jestem cienki bolek ,pomoglo! !!