Wystąpił problem gta_sa.exe

(Duch) #1

witam ponownie!

tym razem w imieniu nie swoim!

znajomy kupił synowi San Andreas i jako, że nie ma pojęcia o komputerach to ja się wszystkim zajmuję :lol:

sprawa jest taka, ma GeForce FX 5200 i SB Live, 256 RAM i AthlonaXP 2000...

zainstalowałem mu SA i wszystko poszło pięknie... problem pojawia się po włączeniu gry :frowning: jest intro itd. ale gdy pojawia się ten ekran z Rockstar coś tram... zaraz po głównym intro wywala do Windowsa i pojawia się:

wystąpił problem z gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta :frowning:

kuzyn podobnie jak ja miał stery do FX 56.72... zmieniałem na nowsze i najnowsze - dalej to samo :frowning:

sterownik do SB Live! to kX nie oryginalny i czy to możliwe, że właśnie dlatego wywala taki błąd :roll:

proszę o wskazówki... dla ogólnej świadomości podam, że gra jest ORYGINALNIE ZAKUPIONA DZISIAJ W MEDIAMART 8)

(Override) #2

Spróbuj w trybie zgodności (prawoklik na plik, zakładka zgodność)

(aju) #3

nigdy nie wiadomo. To może sprbuj zainstalować firmowe sterowniki - na pewno nie zaszkodzi

a próbowałeś reinstall gta?

(Duch) #4

reinstall i instalacja sterów Creative nie pomaga... :frowning:

(Qbek50) #5

a DirectX ? A moze jakiś syf ma na kompie i się pliki krzyżują ?

(Loveall) #6

mi tez się wydaje ze to wina DirectX

(Duch) #7

wszystko sprawdzone :frowning: DX 9.0c... poddałem się :!: jutro sobie zadzwoni gdzie trzeba i zobaczymy co mu powiedzą :roll: ja już nic nie wymyślę :frowning:

(Loveall) #8

a sprubuj włączyć grę poprzez jakiego ścracka ( wiem że nielegalne) ale sprawdzisz może płyta zepsuta i trzeba by wymienić w sklepie.

A jaki system operacyjny gra ma wymagania - windows 2000 lub Xp

(system) #9

W tym przypadku jak najbardziej jest to operacja legalna.

(aju) #10

zmiana kody systemowego obojętnie jakiej gry i w obojetnie w jakim przypadku jest nielegalna :wink:

(Loveall) #11

operacja może i legalna :stuck_out_tongue:

ale trzeba być dobrym doktorem

no ale radził bym spróbować bo Mediamarkt jest "nie dla idiotów" HEHE

(Qbek50) #12

DUCH może sam egzemplarz jest coś nie tak. Jak da rade to wymień grę 8)

(system) #13

Nie w Polsce :!: Odsyłam do topicu o tym, ktory niedawno zajął nam ze 3 strony i ciekawe konkluzje zawiera.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... t=dyskusja

(Canaletto) #14

Idź do znajomego ze swoją kartą graficzną, podłącz ją i wgraj takie same stery, co u siebie. Może ma wadliwą sztukę :?

Co do tego SoundBlaster'a, najlepiej odłącz go, i zobacz co się dzieje, gdy komputer działa na dźwiękowej zintegrowanej.

W ostateczności pozycz od niego egzemplarz gtaSA i zobacz, czy u ciebie działa.