Wystąpił problem gta_sa.exe

witam ponownie!

tym razem w imieniu nie swoim!

znajomy kupił synowi San Andreas i jako, że nie ma pojęcia o komputerach to ja się wszystkim zajmuję :lol:

sprawa jest taka, ma GeForce FX 5200 i SB Live, 256 RAM i AthlonaXP 2000…

zainstalowałem mu SA i wszystko poszło pięknie… problem pojawia się po włączeniu gry :frowning: jest intro itd. ale gdy pojawia się ten ekran z Rockstar coś tram… zaraz po głównym intro wywala do Windowsa i pojawia się:

wystąpił problem z gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta :frowning:

kuzyn podobnie jak ja miał stery do FX 56.72… zmieniałem na nowsze i najnowsze - dalej to samo :frowning:

sterownik do SB Live! to kX nie oryginalny i czy to możliwe, że właśnie dlatego wywala taki błąd :roll:

proszę o wskazówki… dla ogólnej świadomości podam, że gra jest ORYGINALNIE ZAKUPIONA DZISIAJ W MEDIAMART 8)

Spróbuj w trybie zgodności (prawoklik na plik, zakładka zgodność)

nigdy nie wiadomo. To może sprbuj zainstalować firmowe sterowniki - na pewno nie zaszkodzi

a próbowałeś reinstall gta?

reinstall i instalacja sterów Creative nie pomaga… :frowning:

a DirectX ? A moze jakiś syf ma na kompie i się pliki krzyżują ?

mi tez się wydaje ze to wina DirectX

wszystko sprawdzone :frowning: DX 9.0c… poddałem się :!: jutro sobie zadzwoni gdzie trzeba i zobaczymy co mu powiedzą :roll: ja już nic nie wymyślę :frowning:

a sprubuj włączyć grę poprzez jakiego ścracka ( wiem że nielegalne) ale sprawdzisz może płyta zepsuta i trzeba by wymienić w sklepie.

A jaki system operacyjny gra ma wymagania - windows 2000 lub Xp

W tym przypadku jak najbardziej jest to operacja legalna.

zmiana kody systemowego obojętnie jakiej gry i w obojetnie w jakim przypadku jest nielegalna :wink:

operacja może i legalna :stuck_out_tongue:

ale trzeba być dobrym doktorem

no ale radził bym spróbować bo Mediamarkt jest “nie dla idiotów” HEHE

DUCH może sam egzemplarz jest coś nie tak. Jak da rade to wymień grę 8)

Nie w Polsce :!: Odsyłam do topicu o tym, ktory niedawno zajął nam ze 3 strony i ciekawe konkluzje zawiera.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=dyskusja

Idź do znajomego ze swoją kartą graficzną, podłącz ją i wgraj takie same stery, co u siebie. Może ma wadliwą sztukę :?

Co do tego SoundBlaster’a, najlepiej odłącz go, i zobacz co się dzieje, gdy komputer działa na dźwiękowej zintegrowanej.

W ostateczności pozycz od niego egzemplarz gtaSA i zobacz, czy u ciebie działa.