Wystapił problem z aplikacją explorer.exe i zostanie ona zam

Ten komunikat mi wyskakuje gdy chce wejść w folder od jednego p2p’era który mi się z crashował pare dni temu.

Od instalowanie i instalacja nic niedała dalej był komunikat o crashu.

Wiec chciałem wywalić również folder z dowloadami ale sie to niepowiodło boodrazu mi wyskakuje ten komunikat.

Wszedłem mimo to w folder i nieakceptujac bładu o explorerze wywaliłem prawie wszystkie pliki z tego folderu,oprócz jednego,gdy go chce usunac komunikat sie pojawia i wywala mnie na pulpi.

Co najgorsze nawet w systemie awaryjnym nieda sie usunac tego folderu czy pliku.

Uważam ze ten plik to jakis wirus albo coś ale oprócz tego że niemoge odpalic tego p2p’era i gdy wchodze w wyszukiwarke plików i folderów w systemie i mi sie pokazuje ten komunikat i mnie wywala na pulpit,niezaałważyłem innych problemów.

Tutaj są szczegóły błędu:

sygnatura błedu"AppName:explorer.exe AppVer:6.0.2600.0 ModName:unknow

ModVer:0.0.0.0. Offset:6976612e

Nieznam sie zadobrze na komputerach wiec proszę jakiegoś znawce o opinie i rade.

Dziękuje z góry!

probowales unlockerem ?

Podobny problem miałem w pracy ale po odinstalowaniu kilku programów do optymalizacji i czyszczenia systemu problem zniknął. Nie wiem który program to powodował ale wywalenie niepotrzebmych programów pomogło. :smiley:

antiferno jak napisalem nie jestem znawca wiec jakbyś mógł powiedziec co to jest…prawdopodobnie jakis program jakbyś mógł powiedziec albo podac link do bezpiecznej strony gdzie moge to cos sciągnąć?I jak mniej wiecej to uruchomic :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … cker+1.8.7

niestety unlocker niewykrywa tego pliku w folderze wiec niemoge go użyć a jak chce na tym pliku dokonac operacji to mi wyskakuje ten bład z explorerem