Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknięt

Siemka mam prolbem z Need for Speed™ Undercover Trzeba przez Demon Toolsa??? Mam orginalną Gre

Łał ale opisany problem.

Po co Ci deamon tools jak masz oryginalną grę? Wkładasz płytę z grą, instalujesz i grasz. Płyta oczywiście cały czas w napędzie.

No jak chcesz możesz zrobić obraz płyty i otwierać daemonem, żeby za każdym razem nie czytać , płyty i nie niszczyć napędu.

Jeśli masz oryginał z półki sklepowej to żadnego daemona nie potrzeba.Opisz dokładniej jaki masz problem i popraw tytuł tematu,tak aby mówił konkretniej o problemie.

I tu się mylisz - przy instalacji oryginalnej gry NFS Undercover można grać bez płyty w napędzie. Sprawdziłem osobiście

Zainstalowałem Poprawnie Grę Jak włańczam to robi mi się czarny obraz tak jakby się ładowała gra, i zaraz spowrotem wraca na pulpit i wyskakuje mi błąd “Wystąpił problem z aplikacją nfs.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.”??? o co chodzi

Gdzie się mylę. Napisałem, że jak ma oryginał to nie potrzebuje żadnych emulatorów napędów. hans18 właśnie się pyta czy potrzeba, to napisałem, że nie.

Jakbyś napisał jeszcze jaki masz sprzęt, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki itp. to moglibyśmy Ci prędzej pomóc.

Procesor Pentium® 4CPU 2.00GHz

Karta Graficzna Radeon9000 SIERIES

Jednoproseserowy komputer PC z interfejsem ACPI

To ci starczy??

Na tej karcie to zapomnij o graniu.

Ten NFS jest bardzo niedopracowany graficznie, więc gra potrafi przycinać na mocnych komputerach. Zainstaluj po pierwsze patch ze strony EA Games do tej gry http://www.needforspeed.com/web/nfs/dow … undercover

Po drugie na początku gry jest film w dość dobrej jakości, więc upewnij się czy masz wszelkie kodeki, np http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec … 13137.html

Na tej karcie gra nie zadziała, bo do gry potrzebna jest karta z obsługą Pixel Shader 2.0.