"Wystąpił problem z konfiguracją pliku stronicowania"

Podczas uruchomienia komputera mam czasami taki komunikat:

254899czarny.png

Jak ten problem rozwiązać bo wtedy system działa niestabilnie.

http://support.microsoft.com/kb/315270/pl - To jest dla Windows XP a dla Windows 7 ???

Poszukaj w google o ustawianiu pliku stronicowania i ustaw w systemie aby automatycznie system nim operował. Jeżeli nie pomoże to potraktuj partycje systemową Sprawdzaniem błędów. :wink:

Wejdź do Panel sterowania > System > po lewej Zaawansowane ustawienia systemu > zakładka Zaawansowane > pierwszy przycisk z góry Ustawienia > znowu zakładka Zaawansowane > przycisk Zmień i ustaw tam brak pliku stronicowania na wszystkich partycjach (mimo ostrzeżeń!), czyli kropka na Bez pliku stronicowania. Zrestartuj komputer i następnie wróć do tego ostatniego okna (Pamięć wirtualna) i ustaw tam Rozmiar niestandardowy wyłącznie na partycji systemowej (chyba C?). Wpisz tam Rozmiar początkowy i maksymalny o identycznej wartości, np. 2048 (zależy od RAM). Teraz przyciśnij Ustaw. Reszta partycji to “brak” pliku stronicowania. Wszędzie kliknij OK/Zastosuj i zrestartuj komputer. Po tej procedurze powinno być dobrze. Opis dotyczy pojedyńczego dysku HDD z systemem operacyjnym.

Dysk SSD (więc NIE WOLNO DEFRAGMENTOWAĆ)

Pamięć RAM - 8GB

Wczesniej miałem ustawiona pamięć wirtualną na 2 dyskach ale po usunięciu dysku konfiguracja mogła się zmienić.

Jak znów ustawić pamięć wirtualną na 2 dyskach + chyba jakieś zmienne środowskowe TEMP (wcześniej tutorial znalazłem gdzieś w necie) ale teraz to nie wiem jak to ustawić.

Te ustawienia (pamięć wirtualna podzielona na 2 dyski) było poprawne…