Wystrzel żabe jak najdalej

A screen? Bo na słowo to ja moge powiedzieć, że mam słonia w trampkach :lol: .

Hehe. Strzelac strzelac Crazy Froga. Za to nie pojdziemy do więzienia :!:

A o to mój wynik :lol:

zrzut0nl.th.jpg

zaba2oq.th.png :stuck_out_tongue:

Nie stac was na lepsze wyniki?? :lol:

To pokaż co Ty potrafisz, mistrzu :D.

beznazwy5gc.th.png

ha i co łyso ci? :smiley:

:o :o :o

Teraz Ty pokaż co potrafisz, Mistrzu :smiley: :stuck_out_tongue:

A tak strzelają panie:

beznazwyrekord7gx.th.png :stuck_out_tongue:

Dla mnie to cos tu jest nie tak!! Żabka wcale sie nie odbijała-(walnela glowa w ziemie) a wystrzelic ja tak daleko bez odbijanie to nie mozna:!: Pierwsze co jak spojrzalem na tego screena to sobie pomyslalem fotomontarz :stuck_out_tongue:

I dobrze pomyślałeś! Napisy są na wszstkich screenach wyśrodkowane, a zwróćcie uwagę na tego jednego! Czy ktoś to widzi?

co to znaczy wysrodkowane? a co do fotomontażu to ja nie jestem jakimstam oszustem :evil:

Może żabka upadła pod innym kątem niz reszta ?! Albo jakiś błąd ?!

O tym wyśrodkowaniu tez pomyslalem, ale o tym nie napisalem bo tak sobie pomyslalem ze jak bedzie liczba trzy cyfrowa to tak bedzie, ale teraz po raz kolejny zerknalem i jeden jest tylko wysrodkowany a reszte nie. Rzuca sie jescze w oczy to ze ta zabka nie lezy tylko glowe ma w ziemi. Niemozliwe jest jej tak dalekie wystrzelenie zeby jej glowa utkwila w ziemi :!:

Przemokg byś się wstydził :oops: :!: :!:

Dałem ten link dla zabawy a nie dla oszustw !!

ford_focus wtedy napisał “pokaż co ty potrafisz” w moim kierunku więc mu pokazałem, a jak bym nie pobił rekordu to nie było po co by wstawiac jakiegos slabego wyniku

A propo męczyłem sie około 20 minut zeby pokazac ford_focus’owi że też potrafie strzelac. A że tak “dziwacznie” upadła to nie moja wina tylko gry

Nie pisz swoich postów jeden pod drugim. Uzywaj opcji Zmień :!:

schowek018xa.th.jpg

beztytuu8cy.th.jpg

przemokg , przecież to żaden wyczyn wystrzelić tak daleko. To bylo źle odbite bo żaba sobie poleciala w kosmos i tyle :?

I pokazałeś, że potrafisz: oszukiwać i robić fotomontaże :hahaha: :P.

nie przycielem tylko przyciąłem :stuck_out_tongue:

Nawet jak bys przyciął to i tak by nie bylo takiej rzeczy rzucajacej sie w oczy :!: