Wyświetlanie banera we FrontPage-u

Witam ściągłem sobie program taki z tąd

http://www.idg.pl/ftp/pc_2363/Anim-FX%202.0.html Anim-FX 2.0

no zorbiłem sobie logo baner i dałęm tam aby mi wygenerowało kod html no i mam jest taki ale jak wklejam go na strone do porgramu co strony robie fronpage i mi pokazuje same tło a napisów nie ma wie ktos jak nim sie obsługiwac

========

Tytuł zmieniłem. Magik

??

wkleiłeś ten kod na stronę, gdzie tworzysz, czy w kod źródłowy ??

jeśli nie to wrzuć go do kodu

acha - a plik *swf gdzie masz ??

wklejłem tam gdzie tworze no i pokazało sie tło tego a nie ma obrazkó a jak daje podglad strony same tło nic sie nie rusza

wyedytuj kod strony gdzie masz tego *.swf i wrzuć go tutaj

Sprawa oczywista.

Z kodu wynika, że plik .swf musi się znajdować w tym samym katalogu co plik .html.

Jaśniej :smiley:

Jeżeli plik html zapisałeś na pulpicie to również na pulpicie musi znajdować się twój flash.

Jeżeli plik html zapisałeś w folderze c:/moje dokumenty/mateo515/superfajnastrona to wklej tam również ten plik flash.

NIE ROZUMIEM

np.

foler --> Moja strona www --> w tym folerze masz plik index.htm i w tym samym folderze musisz mieć plik silent.swf

możesz wkleić ten kod strony gdzie jest *swf - o co cię prosiłem ??

otworzyłem notatnik wklejłem kod zapisłem jako silent.swf i zorbiła mi sie inna ikonka wstawiłęm na strone i nic

:evil:

ostatnie podejście bo się nie rozumiemy :!:

wklej kod strony, którą zrobiłeś w frontpage !!

Jeszcze raz…

Używałeś programu Anim-FX 2.0.

On wygenerował plik wynikowy .swf (tu konkretnie plik silient.swf) i kod HTML, który należy wstawić do strony.

Kod ten NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ bez tego pliku !!

Jeżeli więc wkleiłeś ten kod w swoją stronę, a nie skopiowałeś tegoż pliku do katalogu w którym to ona się znajduje, nic z tego nie będzie

…bo przeglądarka będzie chciała otworzyć plik, którego nie ma!

Qmasz już ??

___

Monczkin prosił, byś wkleił kod twjej strony - coby sprawdzic jeszcze, gdzie i czy dobrze wkleiłeś tamten fragment!

Zrób to więc!

BTW

Dla pewności przeczytaj 3x to, co napisałem. :wink: