Wyświetlanie stron w IE [Win98]

Witam,

Od kilku dni borykam się z problemem, jaki pojawia się przy wyświetlaniu wielu stron www w IE 6. Otóż w trakcie ładowania strony kursor zmienia się w wydłużony prostokąt; wyraźnie widoczne są “zakłócenia” obrazu, które nasilają się przy przesuwaniu strony tak bardzo, że ta staje się nieczytelna. Zjawisko ma miejsce do czasu, aż wyłączę IE. Nie pojawia się, gdy korzystam z innych przeglądarek (Opera, Mozzila).

Podobnie dzieje się po włączeniu GG (niezależnie od tego, czy uruchomiony jest IE czy tez nie).

Podejrzewałem kartę graficzną (S3 TrioV+) lecz problem dotyczy wyłącznie części stron wyświetlanych za pomocą IE oraz GG (na wszelki wypadek zainstalowałem najnowsze, jakie udało mi się znaleźć, sterownki)

Problem w tym, że muszę wykorzystywać IE i, na dodatek, muszę robić to za pomocą tego komputera.

Kilka słów o sprzęcie i oprogramowaniu. Porcesor 133 Mhz, 128 RAM.

Klika dniu temu zainstalowany na nowo został system operacyjny (z update; nie udała się instalacja platformy .NET Framework) i całe oprogramowanie (IE6, program FK, GG).

Sprawdzony pod kątem różnego śmiecia za pomocą Avasta, MKS ze strony Onetu oraz AdAwarem.

Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzięczny!

Jak wyzej napisales , zainstalowales najnowsze sterowniki do tej karty …zainstaluj starsza wersje bo karta juz stara.

Niestety, to nie pomaga - wróciłem już do oryginalnych sterowników, jakie były dołączone do karty - bez rezultatu.

Czy mógłbyś pokazać screena, jak to wygląda?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =screen%2A

Oto zrzut z ekranu (wyświetlana była strona Onet); na monitorze dało się jeszcze coś zauważyć, jednak na zrzucie już nic…

my.php?image=clipboard017yr.jpg