Wyświetlanie zawartości folderu bezpośrednio na pulpicie

Witam.

Wyjątkowo często coś ściągam i ciągłe wchodzenie w folder “pobieranie” jest męczący.

Moim panaceum na tą dolegliwość byłaby możliwość wyświetlania zawartości folderu

dobreprogramytemat.png

Dosyć długo szukałem sposobu i informacji i jedynie co znalazłem to program który porządkuje ikony w sposób przezemnie wyżej narysowany (Stardock Fences)

http://www.dobreprogramy.pl/Fences,Prog … 18144.html

Czy istnieje istnieje rozwiązanie które mi w tym pomoże ? A może dałoby się w jakiś sposób sposób dostosować Stardock Fences?

Pozdrawiam wiernych użyszkodników Dobrych Programów

Vintearis.

Prawdziwym panaceum na tą dolegliwość byłoby po prostu wejście w opcje przeglądarki i ustawienie pulpitu jako domyślnego folderu dla pobranych plików.

Kurcze.

Że też wcześniej na to nie wpadłem !

Za bardzo zakładałem że pliki mają się pojawiać w Moich Dokumentach :slight_smile:

Dzięki. Żałuje że to forum nie ma opcji stawiania Pochwał/Plusów/Piw.

Przepraszam za odkop, ale szukam dokładnie takiego PROGRAMU jaki opisał założyciel tematu. Nie chodzi mi o folder pobieranie, ale o np. folder Dropbox’a który zalega za zewnętrznym HDD. Chciałbym utworzyć okno na pulpicie, do którego mógłbym wrzucać wybrane dane do synchronizacji, a jednocześnie mieć podgląd na to co tam się znajduje.

Pozdrawiam