Wysył 2000 maili na minute i rpcc.dll

(Fly High) #1

witam.

jak wielu tutaj dostalem z GG wiadomosc i jak to ja ciekawski kliknalem w link. u niektorych objawem bylo brak reakcji na wysylanie tekstu z gg, wiadomosci dochodzily a nie wychodzily, a u mnie co innego...komp zaczal mi wysylac jakies 2000 maili na minute.

po lekturze forum zlokalizowalem rpcc.dll i wywalilem to cos za pomocą avenger'a (wraz z wpisem do rejestru). po tym wydaje sie byc ok, jednak zamieszcze logi. musze dodac ze moj system ma jakies 1,5 roku i formacik na pewno by mu sie przydal jakies pol roku temu :slight_smile:

p.s. ostatnio zauwazylem ze nie dzialaja mi w przegladarce (mozilla firefox) rózne przyciski z przybornika pisania postów (pogrubienie, quote, pochyle, underline itp...) domyslam sie ze to skrypty javy. juz wywalalem jave i instalowalem od nowa, jednak nie pomoglo. moze wie ktos co to moze byc? (wlasnie sprawdzilem i w IE dziala...)

p.s.2. w logach z Silent Runners jest jeszcze rpcc.dll bo skan robil mi sie 55 minut i nie czekalem juz na nowy log po operacji wywalenia...

dzieki za pomoc i pozdrawiam!

(Joan Sunshine) #2

To jest jakiś Twój program? Jeśli nie - folder leci ręcznie z dysku.

W HJT odpalonym w trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole "Fix checked" :

Zastosuj KillTrusted aby usunac wpisy O15.

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

(Fly High) #3

dzieki:)

tak, JEYO to moj program.

jest pewnien problem :slight_smile: nie moge wejsc do trybu awaryjnego :frowning: po wybraniu dowolnego trybu awaryjnego (sam, z obsluga sieci lub z wierszem polecen) po drugim zapytaniu czy przetwarzac jakis plik komp sie restartuje :frowning:

nie ma jakiegos sposobu zeby to wyczyścic w normalnym trybie? np avenger'em?

wie ktos co z tą java?

(adam9870) #4

W zasadzie czynności, które podała Joan nie musisz wykonywać w trybie awaryjnym więc spróbuj wykonać w normalnym, a jeśli się nie uda - spróbujemy innego sposobu.

(Fly High) #5

wydaje mi sie ze juz ok, ale sprawdzcie fachowym okiem :slight_smile:

p.s. dziwne, w "szybkiej" odpowiedzi na posta dzialają przyciski

(Bbieniol) #6

Czysto :slight_smile:

(Fly High) #7

ok, BIG THX :slight_smile:

ale i tak chyba niezly syf na kompie juz mam. :smiley: