Wysyła mnóstwo pakietów, brak internetu

witam

posiadam neo. + 2 kompy - gdy do modemu-liveboxa przyłączony zostaje 3 komputer(laptop) internet jakby zanika na wszystkich komputerach jednak ze strony dostawcy internetu i w polaczeniach sieciowych wszystko jest ok sieciówki aktywne itp google potrafi wczytywac sie pol godziny O jakimkolwiek surfowaniu po sieci nie ma mowy Dzisiaj byli technicy odkryli ze z ich strony wszystko jest ok tylko po podlaczeniu laptopa wszystko siada gdyz sieje on mnóstwo pakietów do sieci Dlatego tez zalaczam narazie loga z combofixa Antywirusy KASP. Nod raczej nic nie wykrywaja Co moze byc nie tak ? http://www.wklejto.pl/70162 mam nadzieje ze nie trzeba bedzie wiecej logów tworzyć z roznych ustrojstw :slight_smile: dzieki i czekam na pomoc ! bo format to nie rozwiazanie… :slight_smile: pozdrawiam.

Log źle wklejony - brak ukośników ** - co utrudnia jego analizę.

Nie wklejasz loga poprzez Przeglądaj… , tylko ręcznie kopiujesz jego zawartość w pole do wklejania tekstu.

http://www.wklejto.pl/70167 czy dobrze ?

Widzę tam BitCometa, czy problem się pojawia jak jest włączony BitComet czy jak jest on wyłączony to też jest tak samo?

Pytam bo miałem tak samo przy włączonym BitComet, okazało się że mój router nie dawał sobie rady z ilością tworzonych przez ten program połączeń i musiałem zmienić routera.

Raczej nie, co prawda to nie mój laptop, ale zajrzalem i nie widze w trayu BitCometa Poprostu komputer po uruchomieniu sam śle pakiety jak głupi a dostaje moze 5% w zwrocie Pod tym linkiem ktoś miał podobny problem zdaje sie komputer-sam-wysyla-pakiety-t333578.html z tym ze ja moge uruchomić KAsp i inne antywiry jednak nic nie wykrywają szczegolnego. Nie znam sie na tych logach i szczerze mowiac to nawet do niego nie zaglądałem gdyż nic mi on nie mówi co jest w nim zapisane. Ale dzieki za sugestie.

Dodane 15.06.2010 (Wt) 23:09

to co, format ? :x

Dodane 17.06.2010 (Cz) 5:59

doczekam sie tutaj jakiejś pomocy ?? moze ktos przejrzeć tego loga do cholery czy coś w nim jest nie tak? czy może wygląda na “czystego” ? #-o

Dodane 17.06.2010 (Cz) 20:24

do zamkniecia