Wysyłanie poczty w TB

mam problem z wysłaniem poczty z thunderbrida “serwer nie odpowiada” ludzie co to może być,konfiguracja jest raczej dobra :o

Jeżeli mówisz o gmailu, to poczytaj te tematy, które podał Monczkin :slight_smile:

Łatwo jest się pomylić przy konfiguracji - a z tego co pamiętam to na stronie gmaila jest też błąd - nie wiem czy juz go poprawili, czy nie :roll:

Wydzielono z innego tematu

Poczytaj to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … thunder%2A

mam konto na o2 ,konfigurowałem je kilkanaście razy :oops:

To dlaczego dopisałeś się w temacie o gmail’u :x

Trzeba takie rzeczy podawać od razu - nikt nie jest wróżką :?

jestem pierwszy raz na forum i trafiłem akurat tutaj,temat wydawałmi się pokrewny; :roll:

a masz włączone uwierzytelnianie ? i czy dobrze podałeś nazwy dla POP3 i SMTP

wszystko jest tak skonfigórowane jak w instrukcji ,próbowałem różnych programów pocztowych i zawsze z takim samym skutkiem :!:

A TB jest odblokowany w firewallu ??

Konfiguracja konta w programie pocztowym


Informacje niezbędne do konfiguracji konta:


serwer POP3 poczta.o2.pl

serwer SMTP poczta.o2.pl


Należy zaznaczyć opcję 'Serwer poczty wychodzącej (SMTP) wymaga uwierzytelnienia'.


Szyfrowanie SSL


Szyfrowanie przy połączeniach z serwerami pocztowymi jest opcjonalne, ale mocno zalecane.


W przypadku włączenia szyfrowania SSL, należy ustawić następujące porty:


w serwerze POP3 port 995

w serwerze SMTP port 25

konto mam tak skonfigurowane ,jak podał Myszak ,TB jest odblokowany w firewallu, a może mam zablokowane te porty,jak to sprawdzić 8)

Jakiego masz neta ??

PS. Nie sądzę żeby te porty były zablokowane ale nigdy nie wiadomo co administracja sieci wymyśli

kablówka osiedlowa 64kb :roll:

Spytaj admina sieci czy przypadkiem nie zablokował tych portów.

Możesz się zalogować normalnie poprzez www?

Może podajesz złe dane (hasło)

Nie sądzę, żeby admin sieci zablokował porty POP3 i SMTP :?

otrzymuje pocztę yylko nie mogę wysłać,może ja coś wyhkombinowałem w kompie teraz nie mogę wysła wiadomości ze strony o2 wysyłam normalnie :evil: ć

Złączono Posta : 18.04.2006 (Wto) 9:11

otrzymuje pocztę yylko nie mogę wysłać,może ja coś wykombinowałem w kompie teraz nie mogę wysła wiadomości ze strony o2 wysyłam normalnie :evil: ć