Wysyłanie poczty

Jak wysyłam większy plik np ok 8Mb to wysyła mi go ponad godzine. Łącze mam osiedlowe 128Kb/s. Używam Outlook Express.

Pozdrawiam !

Nie wiem - na jakich kontach masz pocztę usytuowaną… bo Outlook, to tylko narzędzie jakby nie było…

Jak masz na jakiś stronach typu Interia, Onet, Tlen itd. - to wrzucaj wprost ze strony…

Piszę o tym, bo ciągle się spotykam z problemami dotyczącymi poczty - a jakby na to nie spojrzeć - wszelkie programy pocztowe dostarczają jedynie problemów, a nie usprawnień!

No i oczywiście się dziwię, dlaczego jeszcze z taką atencją się z nich korzysta… :roll:

Wysyłam o wiele większe pliki ze stron www lub Tlena - i idą… :stuck_out_tongue:

Konto mam w interii a korzystam z programu pocztowego bo jest to o wiele wygodniejsze nie czeba wchodzić za każdym razem na stronke poczty, i logować się.

Przecież to raptem trzy kliki - a przynajmniej masz świadomość, że wszystko - co chcesz wysłać zostanie wysłane! :slight_smile:

Nigdy nie miałam problemów z pocztą poprzez www! :slight_smile:

To jest moja recepta na problem… ale oczywiście Twój temat zostaje otwarty i userzy pewnie zarzucą własne doświadczenia… :slight_smile:

wysyłaj pliki bezpośrednio ze stron. Sam miałem kiedys podobny problem i zrezygnowałem z Outlooka. :?

I ja korzystałem z Outlook Express, ale zrezygnowałem z tego samego powodu co z używania Internet Explorera.

Jaki to powód dowiesz się TUTAJ

Mam konto na serwerze Interia.pl: http://poczta.fm i loguje się na nie tylko przez WWW

Zaloguj się przez WWW i zobacz sam jak wygląda obecnie nowy interfejs kont e-mail: trochę ładniejszy graficznie, prostrzy i skuteczniejszy “Outlook Express” (bardzo podobny do samego Outlook Express)

Aż chce się korzystać !!

Jeśli chodzi o klienta poczty e-mail może spróbuj Mozilla Thunderbird (http://www.thunderbird.pl)??

tak tylko widzisz jak ktos dostaje np. 100maili dziennie i czeka na wazne to nie chce mu sie wchodzi co chwilke, a ja używam co prawda the bat, ale mam go włączonego cały dzień! Mam taki sam problem z tymi załącznikami!

Dzięki! To zrobie tak. Wiadomości będe odbierał programem pocztowym a większe pliki bede wysylal przez WWW. A co do P.Piotrka to nie lubie opery ze wgledu na banery ale i tez nie uzywam Internet Explorer bo to straszne dziadostwo, używam Mozille Firefoks 1.0 i jest ok!

Pozdrawiam ! !