Wysyłanie poczty

Nie wiem dlaczego, nie mogę wysłać jakiegokolwiek e-maila z programu typu Outlock, czy menedżer poczty Opery. Poczta odbiera się, ale nici z wysyłania, aby cokolwiek wysłać muszę wejśc na swojąskrzynkę przez www i dopiero wtedy moge cos wyslac. Mam NIS 2004 Pro WinXP Pro i łącze neostrady.

Sprawdź czy wszytsko dobrze wpisałeś… Chodzi mi głównie o adres serwera SMTP :smiley:

Widocznie POP3 dobrze wpisałeś, ponieważ odbiera Tobie maile…

Wszystko jest w jak najlepszym porzadku, to sprawdzilem najpierw. I sie zgadza.

Wyskakuje przy tym jakiś komunikat :?: :smiley:

moze nie masz wlaczone autoryzacji SMTP?

tu jest opisane jak to zrobic -> http://www.icp.pl/doc_smtp_auth.php

Może trzeba zaznaczyć opcję “Serwer wymaga uwierzytelnienia”.

Podaj na jakim serwisie masz konto e-mail to będzie nam łatwiej coś zdziałać. :slight_smile:

Juz zaznaczylem, przy zakladaniu konta np. na o2 ten komunikat sie sam wyswietla po zalozeniu konta. A jak nie moge wyslac wiadomosci, to mam tylko komunikat o bledzie. :frowning:

czy da sie jakoś zoptymalizowac ustawienia outlook express, aby poczta została szybciej wysyłana, wiele razy przy wysyłaniu poczty o jakimś większym rozmiarze mam komunikat na którym można wybrac opcję czekaj albo zakończ

pocztaaa.JPG

kosa -a czy mozesz odbierac wiadomosci?

Kiepas -mozesz wejsc w OE narzedzia>konta>wlasciwosci>zakladka zaawansowane i zwiekszyc limit czsu serwera.

Odpowiedź :

no tak wiem a na ile ustawić???

80, 120

Oby więcej niż 60 :wink:

Maksimum najlepiej

Teraz to coś z serwerami o2 bo i ja poczty odebrać nie mogę …

mam 7 konto pocztowych na różnych portalach i zdaża się że nie można odebrać poczty bo jakaś ewaria etc.

PS zmieniłem na max.