Wyszukanie Aktulaizacji Sterowników

Witam,

Potrzebuję programu, który wyszuka mi aktualizację sterowników, ale nie będzie ich instalował samodzielnie, tylko ściągnie w podane miejsce lub poda link do ręcznego ściągnięcia. Miałem kiedyś Driver Booster, ale nie pobierał sterowników w takiej formie bym mógł je samemu zaizolować. Głownie chodzi o mniejsze sterowniki, typu USB, czytniki etc. Kartę graficzną można zaleźć samemu, ale takich drobiazgów już nie bardzo.

Pozdrawiam

Spróbuj: http://www.ma-config.com/en/configuration/installplugin/0_key  > Automatic installation > pobierz plik i zainstaluj (silent mode/OK) > ze skrótu na Pulpicie uruchom, poczekaj i wybierz My Drivers. Potem jest prosto, wybierasz i pobierasz, albo nie.

Żaden automat nie zrobi tego dobrze.

Jak działa, to nie naprawiaj, a jeżeli masz fetysz najnowszych sterowników, to zaglądaj na strony producenta/ów.

Ja chce tylko program który mi wyszuka czy są aktualizacje i da mi link do strony producenta, bo sam nie bardzo mogę znaleźć np. nowsze sterowniki do portów USB, czytników kart, DVD itp. Z grafiką, płytą główna nie ma problemów bo łatwo je znaleźć ale takich dupereli nie bardzo, a chce przygotować paczkę ze sterownikami najnowszymi, bo będę stawia system od nowa i robił obrazy recovery

Pobierz wobec tego sterowniki Chipsetu (musowo!) i LAN (karty sieciowej) ze strony firmowej płyty głównej po to, aby zaraz po reinstalacji systemu te sterowniki zainstalować i mieć dostęp do internetu. Taka jest zasada. Połącz się następnie z internetem i wykonaj to, co wczoraj wyżej opisałem, jeśli tak koniecznie zależy Ci na “paczce” najnowszych sterowników.