Wyszukanie zdjęć po Dacie Wykonania (godziny modyfikacji)

Witam, da się w prosty sposób w taki sposób wyselekcjonować zdjęcia z katalogu w Windows 7 , że pokaże mi zdjęcia, których DATA WYKONANIA jest mniejsza niż godzina 15.00.00 np?

wszystkie zdjęcia zrobione w DOWOLONY ROK, MIESIĄC, DZIEŃ godzina np. 14:16:07 , 07:59:01

itd.

takie coś chce odfiltrować. a sprawdzenie po kolei ponad 5k zdjęć no … nie chce mi się

Skorzystaj z aplikacji Everything:

To alternatywna wyszukiwarka, która umożliwia m.in. bardzo zaawansowane wyszukiwanie.

Umożliwi odfiltrowanie zdjęć po DACIE WYKONANIA ale tylko parametrem GODZINA MNIEJSZA NIŻ i tu godzina ?

jakoś w tym zaawansowanym wyszukiwaniu nic nie widzę o datach zdjęć itd…

A nie możesz posortować po dacie wykonania?

mogę posortować po dacie wykonania, ale dalej muszę patrzeć ręcznie na GODZINY czy się zgadzają.

Ok, już czaję :smiley: Trzeba było napisać, że chcesz wszystkie zdjęcia wykonane np. rano :slight_smile:

Pliki są w jednym folderze czy w wielu?

w jednym folderze :slight_smile: i jest ich dużo

nawet Ci mogę powiedzieć co to jest pomieszane wschody z zachodami słońca

wiadomo, że nie mamy zachodu słońca o 7 rano, i tak samo zachodu o 14.

chcę to logicznie rozbić :wink:

i co? :smiley: bo temat się urwał :frowning:

Uciekło mi! Spróbuję jutro napisać krótki program do tego.

Gotowe! Oczywiście zajęło trochę dłużej niż się spodziewałem :wink: Ale mam nadzieję, że efekt sprosta oczekiwaniom.

Niezbyt rozumiem jak to działa. Przefiltrowałem zdjęcia między datą wykonania 4.00 - 15.00
oczywiście nie chce nic im robić póki co, i gdzie powinienem widzieć wynik?

Zależy co potrzebujesz z nimi dalej zrobić. Wybierz np. opcję kopiowania do innego folderu i wciśnij przycisk podglądu, dostaniesz listę akcji które zostaną wykonane. Możesz też dopisać godzinę wykonania zdjęcia z przodu nazwy. Dopóki nie wciśniesz start, nic się nie zmieni.

chciałem po prostu zobaczyć, które to są :slight_smile:

Ale już chyba rozumiem ile ich jest. Na blisko 3000 zdjęć tylko w jednym się pomyliłem. Reszta jest OK.

Dzieki za pomoc :slight_smile: