Wyszukiwarka na płytę DVD lub CD

Poszukuję wyszukiwarki, którą można by zainstalować na płycie DVD, lub CD. Tworzę pewien katalog, który będzie właśnie nagrany na płytkę . Ponieważ będzie zawierał kilkaset (a może nawet więcej) pozycji, musi zawierać jakąś wyszukiwarkę.Jednocześnie musi to być wyszukiwarka działająca bez podłączenia do internetu. Przeszukałem pod tym kątem forum i nic nie znalazłem. Nie jestem wybitnym komputerowcem, więc proszę o wyrozumiałość, jeżeli rozwiązanie okaże się banalnie proste.

Pozdrawiam

Jerzy

yyy… a wyszukiwarka systemowa? w windows xp załącza się po wciśnięciu klawisza F3 :smiley:

A jak mam ją nagrać na płytę?

Pozdrowienia

Jerzy

Nie chodzi o nagrywanie jej na płytę, tylko o przeszukiwanie zawartości płyty przez wyszukiwarkę systemową.

Wkładasz płytę do napędu, uruchamiasz wyszukiwarkę (naciskasz F3 na Pulpicie), klikasz na Pliki i Foldery , wybierasz swój napęd optyczny w pozycji Szukaj w: , wpisujesz szukaną nazwę w Cała nazwa pliku lub jej część , klikasz na Wyszukaj i następuje przeszukiwanie zawartości płytki :wink:

Dziękuję za rady. Poszukam jeszcze programu do tworzenia katalogów lub baz danych.

Pozdrawiam

Jerzy